Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Pınarbaşı Mh., Sanatoryum Caddes, 06280 Keçiören/Ankara

Telefon: 03125677000

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Mustafa Korkmaz-bir hafta önce
Covid testi vermeye gittim en son hızla ilgileniyor sağlık personeli arkadaşlar teşekkür ederiz. Kendim de laboratuvar teknikeriyim 2016 yılında bu hastahane de tüberküloz bölümünde staj yaptım. Çalışanlar titizlikle işlerini yürütüyor içiniz rahat bi şekilde hastana ye gelebilirsiniz. Burda ki bölüm başkanı sayın Resul Altınsoy beyefendi duruyor mu bilmiyorum. Bize öğretisi çok oldu. Sevdiğimiz bi hocamız kendisi ona da kattıkları İçin teşekkür ediyorum. Çok arkadaşım da bu hastane de çalışıyor. Başarılı bi çalışma hayatını onlara diliyorum.
Ayşe KAMAR YILDIRIM-bir ay önce
Sanatoryum hastanesi Pcr kayıtta görev yapan personel olarak; Covit19 Pcr testi vermeye gelecek olan hastanemizi tercih etmek isteyen tüm hastalar için yazıyorum. Omicron varyantından sonra vakalar artışa geçtiğinden dolayı, test alanlarında yoğunlaşmalar meydana gelmektedir. Verilen her test, yeni bir vaka olarak hesaplandığından laboratuvarlarda aşırı derece de hasta yüklenmesine sebep olmuştur. Yurt dışına gitmek isteyipte Pcr testi verecek olan hastalarımız, gün sıkıntıları varsa covit laboratuvarı hastanenin kendi bünyesinde olan merkezleri tercih etmelidirler. Testler laboratuvarlardaki yoğunluklar göz önünde bulundurularak sonuçlanma süresi maksimum 36-48 saattir. Testlerin erken çıkmamasının sebebi laboratuvarlardaki yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Test vermek için gelecek hastalarımıza önemle duyurulur.
Tuğ Ra-2 ay önce
Hastanede hangi doktor var , varsa odası nerede kimse bilmiyor. Sorduğum doktoru herkes tarif lakin doktor bambaşka bir blokta çıktı. Doktorun yorumlarını da muayene süreci biterse inşallah daha başlamadı ama o zaman yapacağım.
Gürsel Kaplan-5 ay önce
2001 yılında akciğer tüberküloz hastalığı dolayısıyla yattım.Dr.Müjgan Güler İlerleyen yıllarda yine bir kaç daha kez yattım. Akciğer KOAH Bronşektazi hastalığı ve çok sık enfeksiyon aldığımdan zaman zaman aynı Doktor Müjgan Güler hocaya tedavi kontrol yaptırıyordum. Müjgan Güler hocanın emeği çoktur hakkını helal etsin. Ben memnundum kendisinden. 2020 Mart ayında emekli olması nedeniyle biz ortada doktorsuz kaldım. Geldim sonra memnun ayrılmadım.Doktor beni hiç dinlemedi bile kendi çaldı kendi oynadı çıktım yanından.
Bahar Polat-6 ay önce
Hastane göğüs hastalıkları doktorlarından uzman doktor SERTAN BULUT için yazıyorum, 3 eylülde polikinlik randevusu aldığımız uzman olduğu içinde güvenerek gittiğimiz doktorun bize yaptıklarını herkes duysun diye yazıyorum, yazacağımı söylemiştim.. Kendisi 51 yaşındaki annemi muayene ediyor bi kaç kan ve röntgen istiyor, sonuçlarına bakarak anneme ” tansiyon hastasısın haberin var mı? beyin kanaması geçirme riskin çok yüksek , kalpte damar tıkanıklığı ve genişleme var diyor, astım hastasısın diyerek 2 yıllık rapor çıkardığına dair reçete tutuşturuyor eline gidip ilaçlarını her yerden alabileceğini söylerek gönderiyor, biz endişe içinde eczaneye ilaç almaya gittiğimizde reçeteye ulaşılamıyor, araya hafta sonu girdiği için 3 gün sonra hastaneye yanına giderek durumu izah ediyoruz, kendisi polikinlikte değil servis katında olduğu için ilgilenemeyeceğini, kendisinin devlet olmadığını, o gün 20 hastaya bakacağını söylerek gidip polikinlik doktorlarından Ayşegül hanıma söyleyin yapabiliyorsa halletsin işinizi diyor, ayşegül hanıma gittiğimizde reçete yazılmamış rapor oluşturulmamış gözüküyor diyor, sertan beye ulaşın diyor, kendisine aynı gün gidip ayşegül hanımın halledemediğini, kendisinin ilgilenmesi gerektiğini söylediğimizde yüzümüze dahi bakmayarak, şimdi gidin çarşamba gelin diyor ( 3 gün sonrasına) çarşamba günü gittiğimizde yazdığı reçeteyi gösterip durumu tekrar hatırlatıp ilaçlara ulaşamadığımızı ve acil olduğunu söylediğimizde ” ben senin sonuçlarına bakmamışım, bu reçeteyi ben sana yazmamışım, sen adını yanlış söylemişsindir, senin hiçbirşeyin yok diyerek başından savıyor ve elleriyle yazdığı reçeteyi İNKAR EDİYOR!! Orada doğal olarak hakkını savumaya çalışan 51 yaşındaki anneme ” SEN PSİKOLOĞA GİT, POLİS ÇAĞIRIN, BEYAZ KART ÇIKARTIN” tarzında söylemlerde bulunarak, suçunu bastırmaya çalışıyor, ve reçeteyi almaya çalışıyor. BAŞHEKİMe ve hasta haklarına şikayette bulunmaya gittiğimizde doktorun genel ruh halinin ve tavırlarının böyle olduğu oradaki çalışanlar tarafından söyleniyor ve baska doktordan randevu almamız söyleniyor.. UZMAN olmuş ama insan olamamış,insan kalamamış SERTAN BULUT, umarım yakın zamanda doktorluğu bırakırsın, o ettiğin yemininin, o giydiğin önlüğün hakkını veremiyorsan o koltuğu daha fazla meşgul etme ki, işini severek ve hakkıyla yapan, yapacak olan yeni hekimlere fırsat tanınsın..Zira bize yaşattığın vakit kaybı için hakkımızı sana helal etmiyoruz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir