Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı NeredeYedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Nerede

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kazlıçeşme, Zakirbaşı Sk. No:32, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0850 811 5052

Kuruluş tarihi: 1832

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı YOL TARİFİ 

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Yorumları 

Gurbet Aslan – 4 ay önce
Tarihi yapısı itibariyle etkileyici. Mimarisi ve yeşilliği ile de güzel bir hastane. Huzurevi için çok güzel yeşillikli süs havuzlu bir bahçesi var. Özel Hastane olarak diğer bölüm hizmetlerini pek bilmiyorum. Ama Corona Aşısı yaptırabileceğiniz en iyi ve sakin hastanelerden biri.

Özcan ÇAĞLAR – bir hafta önce
Hastanede Çok iyi doktorlar var hemşireler çalışanlar güleryüzlü anlayışlı iyi bir yer. Bu hastane evime çok uzak olmasına rağmen buraya geliyorum her şeye okeyimde bu hastanenin poşeti nedir Allah Aşkına bakkal fırın poşetleri daha iyi dosyalar bile sığmıyor içine rezalet duruyor hatta hastane çıkışı önemli bir yere gidecektim bu poşeti sakladım demesinler bakkal poşetiyle gelmiş diye 🙂 hastaneye o kadar para veriyorum dosyaları koyacagim bi poset alamiyorum en kisa zamanda yeni poşet tasarlamanızı tavsiye ederim eğer güzel poşet, bez çanta vs yaparsaniz insanlar baska zamanlarda da sizin posetlerinizi bez cantalarinizi kullanir bu pazarlama stratejisidir sizinde bildiginiz gibi ama iste yapan eden yok:)

Şeyda Açıkgöz – 3 hafta önce
Kadın hastalıkları ile ilgili sağlık sorunum sebebi ile hastanenize başvurdum. Kıymetli Hocam Sayın Op.Dr. SUAT KARATAŞ ameliyat olmam gerektiğini bana söyledi. 07.01.2022 Tarihinde ameliyatımı başarı ile gerçekleştirdi. En başta sayın hocama ve tüm ekibine, ayrıca 3.kat kadın hastalıkları ve doğum servisinde görev yapan tüm hemşire ve hasta bakıcılara bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Hastanenin temizlik ve konforu son derece iyi. Personel müthiş. Herkese tavsiye ediyorum.

Burcu Gedik – 4 ay önce
Özel bir hastahane doktorları çalışanları çok iyi biraz pahalı ama memnun kalınacak bir yer içinde huzur evi de var küçük yeşil bir bahçesi var.ücretsiz covit19 aşısı yapılıyor tabi ki randevu almanız gerekiyor.normalde de randevusuz çalışmıyorlar

BURAK KARA – 3 ay önce
Hastanede kaldık, hesaba kullanılan ıslak mendilden eldivene kadar yazmışlar. SGK lı gittik. 3 gece de sadece idrar söktürücü vererek 7.000 TL üstü para ödedik. Önce 10.000 civarı istediler, kalmadığımız günün parasını hesaplamışlar bakmasak ödeyeceğiz. Köşede resmen sadece yangın merdiveni ve duvara bakan kör bir oda verdiler. Odaya hasta yatağı ve refaketçi dışında 1 kişi daha sadece ayakta girebiliyor. Wc sine girmek için oturan refakatçi ayağa kalkıyor oturduğu sandalyeyi kenara çekiyor öyle giriliyor. Şikayet ettik ilk başta oda yok dediler boşta var gördüm dedim sonra başka odaya aldılar. Fark istediler itiraz ettik farktan vazgeçtiler. Maalesef şuraya kadar tıbbi hizmetten bahsedemedik. Prof. Mehmet Akif bey var onun tıbbi açıdan iyi olduğunu düşünüyorum. 2 yıldız sadece onun için yoksa hastane yönetimi gerçekten gerçekten sadece para odaklı. Baktık gidiş bayağı problem olacak maddi açıdan. Çok iyi bilinen eski bir hastane ama ilk önce odadan sonra da yönetimin davranışından mecburen çıktık. Sonrasında Bağcılar devlet hastanesine acil 112 devlet ambulansı götürdü. 1 hafta kaldık. Özel hastanenin elbette bazı durumları yok ama aynı idrar söktürücü tedavisi ile doktor kalitesi de iyi idi ödeme yapmadan çıktık. Allah razı olsun. Açıkçası tedavi de olsa alışverişte verdiğiniz paraya denk bir hizmet, ilgi alaka bekliyorsunuz. Biz kendi adımıza bu ilgi, alakayı alamadık. En küçük ayrıntıya kadar tek tek yazmışlar dediğim gibi ıslak mendil, eldiven, iğne ucu. Oda da oksijen var kullan kullanma günlük oksijen kullanımı dahi yazılıyor. Ciddi ücretler. Neyse Prof Mehmet Akif bey teşekkürler gerisi boş. Faturayı bile sonra 2 – 3 kere aradık da alabildik. İnşallah sadece bize olmuştur herkese böyle ise yazıklar olsun valla.

Birol Elmas – 2 hafta önce
2-2.5 Hafta önce saat 7 sularında hastaneye gelmiştik. Kurşunlanma olayı olduğu için
Acilin Veznesindeki kişi ve hemşire hanım sırada kimse olmadığına rağmen bize 1.5 saat sonra alacağını söyledi ve bizi başka bir hastaneye yönlendirdi bu durum bizi açıkçası rahatsız etti ilgililere arz ederim..

Beytullah Kurt – 2 ay önce
Çocuğumu göz kontrolü için getirdim.Doktorlara söyleyecek hiç bir şeyim yok gayet ilgililer. Yalnız göz polikliniğinde bulunan sekreterler çok saygısız. Randevuya erken gelmek için Beykoz’dan 1 saat önceden geldim bir sıkıntı olmasın diye bizi beklettiler uzun süre çocuk sıkıldı bu sefer doğru dürüst durmadı muayene olmak istemedi. Onlara söylememe rağmen çocuğa öncelik verebilir misiniz diye durmuyor sizden önce gelenler var yapacak birşey yok dediler. Devlet hastanesi daha ilgili ve samimi bu konuda. Çocuk muayene olamadan paramızı aldılar sadece.32

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir