Sümer Polikliniği NeredeSümer Polikliniği Nerede

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Sümer Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Sümer Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yenidoğan Mah, 58/1 Sk. No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 665 70 10

Sümer Polikliniği YOL TARİFİ 

Sümer Polikliniği Yorumları 

Mehmet Duran – 6 ay önce
Yaşadığım bir cilt sorunu sebebiyle bir arkadaşımın da önerisiyle Zeytinburnu Tıp Merkezi Cildiye bölümünden randevu almak için hastaneyi 12 Temmuz 2021 Pazartesi telefonla aradım. Elif Atilla isimli vezne / kayıt görevlisiyle görüştüm. Doktorun sadece salı ve cuma günleri çalıştığını söyleyip yarın yani salı günü sabah 7’de randevu oluşturmak için hastaneye gelmem gerektiğini söyledi. Doktorun da akşam 5’te geleceğini ekledi. Çok uzaktan geleceğimi (Silivri) belirterek kayıt konusunda yardımcı olmasını rica ettim ama ısrarla sadece o saatte bizzat orada olduğumda kayıt açabileceğini ve akşam 5’ten sonra hangi saatte sıram gelirse muayene olabileceğimi belirtti. Bu randevu ve muayene sistemine anlam veremesem de bir tam günü 10 dakikalık bir muayene için heba etmeyi göze alarak sabah 5’te yola çıkıp 7’ye 5 kala hastane demekten çok uzak, apartmandan bozma bir binanın ziline basıp kapısını açtırarak ikinci katındaki hasta kayıt birimine ulaştım. Görevli, ilk defa kayıt açacağımı öğrenince “Sizi maalesef kabul edemiyoruz, doktor hanım sadece son 6 ay içinde gelmiş olan hastalarını kabul ediyor.” gibi absürt bir cevap verdi. Sakinliğimi koruyarak dün aradığımı ve beni bugün için yönlendirdiklerini söylesem de nafile, kiminle görüştüyseniz o yardımcı olsun, ben gececiyim mealinde bir cevap aldım. Sırf sağlık çalışanlarına duyduğum saygıdan dolayı sorun çıkarmayıp telefonla görüştüğüm diğer görevlinin gelmesini bekledim. Beklerken daha önce kaydı olmamasına rağmen birinin itici ve zorbalık dolu üslupla, diğerinin de “hani daha önce görüşmüştük” ifadesiyle kayıt yaptırdığına şahit oldum. İsimlerini dahi biliyorum. Ne var ki sonradan gelen görevli de “Ama dün siz telefonda bugün çağırdınız.” dememe rağmen anlamsız ve tatmin edici olmayan yarım cümlelerle geri çevirip adeta milli piyango reklamı yaparcasına “İsterseniz akşam 5’ten sonra gelip bir şansınızı deneyin.” gibi komik bir final yaptı. Bu durumda muayene olabilmek için 3 şarttan birini taşıyor olmam gerektiğini anladım. Ya zorbalık yapacağım, ya birini araya koyacağım, ya da şanslı olacağım. Bu sağlık apartmanına gidecek olanların gitmeden önce bu 3 şeyden birini hazırlamalarını öneririm. Artık zorbalığı onlar adına onaylayıp onaylamadığım konusunda emin olamasam da kendime yakıştırmadığım konusunda emin olduğum için bu işten vazgeçtim. Pes etmeyen arkadaşlara başarılar dilerim.

Klaytın False – 4 ay önce
25 Eylülü 26 Eylüle bağlayan pazar sabaha karşı 04.10 civarı kurumunuza geldik. Kayıt yaptırdıktan sonra kayıt işine bakan kadın personel gececi acil doktorunu 2-3 kere aramasıyla uyandırabildi yalan yok inmesi 10 dakkayı bulmadı ama asıl sorun muayene sırasında uykulu şekilde ve neden geldiniz der gibi beş karış suratla sorular sorup kendi ağzında gevelediği cümlelerle reçete yazıp gönderdi bu tutumun değiştirilmesi ve bizden başkasına da yapılmaması için bu şikayeti dile getiriyorum..

sümeyye Kul – 5 ay önce
Kadın Hastalıkları uzmanı şükran Tümtürk hanımefendi gibi kibar ve güler yüzlü bir doktor görmedim. Çok tereddüt ederek gittim ama ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Kesinlikle tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Gulsah Buri – 6 ay önce
Babami 21 temmuz 2021 sabahı vardiyasında bulunan personeller kasada duran ve muayene yapan doktor adeta alt tarafı oksijen vermeleri için gitmem ( 35 ) TL almaları gerekirken
Öncelikle muayene olması gerekiyor ayağına 100 TL almaya kalktılar muayene ücreti 100 TL olduğunu söylediler
Biz sadece oksijen istedik bunun dışında yalandan sadece öksürüğe Bakarak serum ilaç oksijen bilmem ney tedavileri yazıldı karşılığında çok yüklü miktar para istediler dolandırıcı düzenbaz biryer
O baş örtülü hanımefendinin ortak olmasına üzülüyorum

Celal Mersin – 2 ay önce
SAKIN GİTMEYİN BU TIP MERKEZINE.. DOKTORLARI TAM BİR REZALET, CALISANLARI RESMEN MAFYA GIBI HASTALARA KABA SABA ,SANKI DÖVECEKMİŞ GIBI DAVRANIYORLAR .PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ….

Bumin Kağan – 11 ay önce
Özellikle cildiye doktoru Vildan Hanım için söylüyorum tamamen para için yaptığı meslektir özellikle müdahale veya ilaç odaklıdır. Size geçeceğini söyler ve tedavinin ayrıntısını anlatmaz . Siz soru soracaksınız ki öyle cevap verecek hanımefendi. Bide çocuk var sanki karşısında azarlar durur. En son gideceğiniz yer olsun 2-3 aydır gidiyorum töbe ettiğim yerdir. Yaşadıklarımdan örnek veriyim hasta mahremiyeti diye bir şey zaten söz konusu değil perdeler arası 6 kişi alır özel bir şey söyleseniz herkes duyar. Herkese aynı ilacı verir durur başka bir şey yapmaz. Tamamen para odaklıdır kendisi. Bir hanımefendi gelmişti yanımda kan değerlerini alıp devlet hastanesinde yaptırmış resmen yanımda kadını azarladı git 2 özel hastanede yaptır diyerek doktorluk bu değildir. Zaten bir randevu sistemi var akıllara zarar… Evden bozma bir yer zaten… Hele asistanlar var ki gülmemek elde değil ( büyük ihtimal ilkokul mezunu çoğu). Acil diye bir oda yapmışlar akılları sıra arkadaşla birlikte köpek kulübesi adını taktık. Ha bu arada bu pandemide kendisi maskeyi yarıya indirerek sizi muayene eder ve ayrıca asıl bomba orada bir sabun vardır belki 5000 kişi aynı sabunla yüzünü yıkar. Bir diğer yaşadığım vaka gecenin 2’sinde bir beyfendi geldi dişini önceki gün çektirmiş adamın gözü kapanmıyordu ağzı yamulmuştu. Gerisini siz düşünün uzak durun bu ticarethaneden.
Dip not: Hayatımda ilk defa bir cildiye doktorunun gece 3’te çalıştığına şahit oldum. İnsanın hayatta paradan daha değerli şeyleri olmalı.

Cem Güney – 11 ay önce
Çok laçka, çok itinasız bir yer… Doktor çağırdığı saatte gelmedi geçen gün. Hadi işi çıkmış olabilir ama tıp merkezindeki görevli personel neden telefon açıp bunu hastaya söylemiyor?.. Tıp merkezi değil, adam söğüşleyen ticaret yeri…

Edit: Bu arada dermatolog Vildan hanım, sen doktor değil, gözünü para hırsı bürümüş şarlatanın tekisin.

Merve Gündoğdu – 11 ay önce
bu merkezi kalkindiran cildiye birimi. sacma sapan bir uygulama mevcut randevu konusunda. tamamen kar odakli bir kurulus verdigin paranin karsiligini alamiyorsun. cildiye doktoru vildan hanim tedavi etmek icin aylardir surunduruyor birton ilac aldirtiriyor sonuc husran. tavsiye etmiyorum. tamamen para odakli calisan bir cildiye hekimi.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir