Zeytinburnu Semt Poliklinigi NeredeZeytinburnu Semt Poliklinigi Nerede

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Zeytinburnu Semt Poliklinigi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Zeytinburnu Semt Poliklinigi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Yenidoğan mahallesi 41. Sokak no:3 Zeytinburnu – İstanbul

Saatler : 24 Saat

Tel : 0212 415 20 53

Zeytinburnu Semt Poliklinigi YOL TARİFİ 

Zeytinburnu Semt Poliklinigi Yorumları 

Yahya Yunus – 6 gün önce
hastane iyi ancak kadın doğum doktorlarından Nil Atakul isimli hanımefendi üslubu bozuk, hastalara yukarıdan bakan birisi. annem için randevu almıştım bu doktora, yanındaki asistanıyla birlikte alay eder gibi konuşup annemle saçma sapan bir üslupla muhatap olmuş, kendince hastasını küçük görmüştür. bilginize.

Mrv Çnk – 4 ay önce
Nebahat kiyak isimli kadin hastaliklarindan bu insana doktor demeye bile dilim varmiyor insanlarla ilgilenmiyor basindan savmak icin beni 1 saat bekletti sonrada bakamam diyip para iadesi yaptilar dalga gecer gibi! calisanlar desen uslubu bozuk insanlari insan yerine bile koymuyolar kesinlikle gitmeyin! 1 yildiz bile fazla size!

Cemil Bey – 2 ay önce
Sorumsuz ve lakayıt dr lar hakkında sağlık bakanlığına şikayet dilekçesi oluşturulmalı bedava maaş almıyorlar hastalara bağırma ve hakaret gibi lüxleri olamaz

Özgür Kurt – 5 ay önce
Nöroloji bölümünde özden Özbek karaman isminde insanlıktan ve medeniyetten nasibini almamış,gelen hastaları doğru dürüst dinlemeden tersleyen ve ağız dalaşına giren hekim görünümlü şahıs var aman dikkat edin.

güner önem – 4 gün önce

Park sorunu ve asansör çalışmama sorunu olmasaydı daha fazla yıldız alabilirdi.

Mustafa TANIŞ – 7 ay önce
Bu zamana kadar gittiğim devlet hastaneleri arasında inanılmaz iyi insanların çalıştığı bir kurum. 29 Haziran 2021 tarihinde çocuğu götürdüğümüz doktor Necati taşkın hocam gayet ilgili ve anlayışlı ayrıca kan tahlilinde eşime ve çocuğa yardımcı olan hemşireler o kadar tatlı insanlardı ki anlatamam. Gerçekten çıkarken eşimle beraber şok yaşamış gibi birbirimize bakıyorduk. Umarım hep böyle devam ederler. Hepsinin eline koluna sağlık.

Merve Cankaya – bir hafta önce
Hayatimda boyle kotu hastane gormedim kapatilmali bence

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir