Özel Kumkapı Polikliniği NeredeÖzel Kumkapı Polikliniği Nerede

İstanbul Fatih ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Kumkapı Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Kumkapı Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Muhsine Hatun, Türkeli Cd. No:23, 34130, 34130 Fatih/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Fatih

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 458 28 98

Özel Kumkapı Polikliniği YOL TARİFİ 

Özel Kumkapı Polikliniği Yorumları 

Melek Subaşı – 7 ay önce
Çok yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı :
(Google tarafından çevrildi) Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz! Sağlıklı günler dileriz! …Devamı

Metin ACAR – 2 yıl önce
Çok ilgililer tavsiye ederim

İşletme sahibinin yanıtı :
(Google tarafından çevrildi) Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz! Sağlıklı günler dileriz! …Devamı
Rana Hassouna – 6 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Kilink çok iyi. Personel dost canlısı. Dr. ilker Kılıç çok iyi bir doktor yardımsever ve profesyonel. Corona PCR testi sadece 20 € tutarındadır ve İngilizce olarak bir PDF dosyası olarak oluşturulmuştur. Herkesin oraya gitmesini tavsiye ederim. Randevusuz ve beklemeden. Tek kelimeyle harika👍🏽

Die Kilink sehr gut. Die Mitarbeiter sind freundliche. Herr Dr. ilker Kılıç ist ein sehr netter Arzt hilfsbereit und professionell. Der Corona PCR Test hat nur 20€ gekostet und als PDF-Datei in englischer Sprache erstellt wurde. Ich empfehle jeden dahin zu gehen. Ohne Termin und ohne Wartezeit. Einfach Spitze👍🏽

İşletme sahibinin yanıtı :
(Google tarafından çevrildi) Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, Hassouna Hanım! Umarız geri gelirsiniz. Sağlıklı günler dileriz!

Vielen Dank für Ihren wertvollen Kommentar, Frau Hassouna! Wir hoffen du kommst wieder. Wir wünschen Ihnen gesunde Tage!

OSKAR ALBARRACIN – bir hafta önce
(Google tarafından çevrildi) Ne yazık ki gıda zehirlenmesi için buradaydım.
İstanbul’da gittiğim en iyi klinik kesinlikle. Onlar ingilizce konuşuyorlar. Biz hastanelerin çoğu şaşırtıcı bir şekilde 10/10 yapmıyoruz

(Orijinal)
I been here unfortunately for food poisoning
The best clinic I been to in Istanbul for sure. They speak English. We’re most hospitals surprisingly don’t 10/10

İşletme sahibinin yanıtı :
We are very glad for your valuable comment. We wish you healthy days.

Shaukat Qureshi – 7 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Son derece yetkin ve çok profesyonel doktorlara, hemşirelere ve laboratuvar personeline sahip mükemmel bir klinik. Son derece deneyimli İlker Kılıç liderliğindeki kurum içi laboratuvar test tesislerinin yanı sıra uzman testler için seçkin hastane laboratuvarlarıyla işbirliğine sahiptir.
Özel ihtiyaçlarınıza göre geniş bir tıbbi hizmet yelpazesi sunarlar.
Genel sağlık kontrolleri (deneyimlerime göre), geniş kapsamlı kan testleri, idrar/dışkı testleri, EKG, Ekografi (danışman kardiyolog tarafından gerçekleştirilir), tüm hayati organların ultrason testleri vb. dahil olmak üzere son derece ayrıntılıdır.
Çok sayıda test, sağlık profesyonellerinin aksine sıradan insanlar tarafından kolayca anlaşılan açık ve basit bir dil kullanılarak kısa ve öz bir sonuca dönüştürülür.
Rapor, benim durumumda İngilizce olmak üzere, seçtiğiniz herhangi bir dilde de üretilebilir.
Danışman doktor (benim durumumda Dr İhsan Güner) son derece yetkin, deneyimli ve güven vericidir ve herhangi bir ticari kişisel yararın aksine tamamen hasta sağlığının yararına dayalı profesyonel önerilerde bulunur.
Hatta gerekli her konuda son derece yardımcı olan bir hasta/halkla ilişkiler görevlisi (Sami Tanrıverdi) istihdam ediyorlar.
Klinik, tesisleri ve personeli şiddetle tavsiye edilir. Hepsinden iyisi, fiyatları çok makul.

(Orijinal)
An excellent clinic that has highly competent and very professional doctors, nurses and laboratory staff. It has in-house laboratory test facilities led by a highly experienced İlker Kılıç, as well collaboration with elite hospital laboratories for specialist tests.
They provide a wide spectrum of medical services based on your specific needs.
Their general health check (from my experience) is extremely detailed incorporating wide ranging blood tests, urine /stool tests, ECG, Echographies (carried out by consultant cardiologist), ultrasound tests of all vital organs etc.
The large number of tests are rendered into a brief, concise conclusion using clear and simple language that is easily understood by ordinary people, as opposed to health professionals.
The report can also be produced in any language you choose – being English in my case.
The consulting physician (Dr İhsan Güner in my case) is highly competent, experienced and reassuring and will make professional recommendations based entirely in the best interests of patient health, as opposed to any commercial self benefits.
They even employ a patient /public relations officer (called Sami Tanriverdi), who is extremely helpful in any matter necessary.
The clinic, its facilities and staff are all highly recommended. Best of all, their prices are very reasonable.

İşletme sahibinin yanıtı :
(Google tarafından çevrildi) Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz Sayın Kureyş! Tekrar bekleriz. Sağlıklı günler dileriz!

(Orijinal)
Thank you very much for your valuable comment Mr. Qureshi! We hope you come again. We wish you healthy days!

O* Y* – 2 yıl önce
(Google tarafından çevrildi) İyi klinik. Acil durumlarda onu çocuklarla ziyaret ediyoruz. Aile doktoru çok iyi. Klinik personeli genellikle çok yardımsever ve kibar. Fiyatlar makul. Basıncı ölçebilir, bir EKG, X-ışını, jinekolog, ultrason yapabilir, testler yapabilirsiniz (kısa sürede hazır olacak). Memnun kaldım, şikayet yok. 👍

(Orijinal)
Хорошая поликлиника. В экстренных случаях посещаем её с детьми. Семейный доктор очень хороший. Персонал поликлиники вообще очень отзывчивый и вежливый. Цены умеренные. Можно измерить давление, сделать ЭКГ, рентген, гинеколог, УЗИ, сдать анализы ( которые в короткое время будут готовы). Я довольна, нареканий нет. 👍

İşletme sahibinin yanıtı :
(Google tarafından çevrildi) Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz! Sağlıklı günler dileriz!

(Orijinal)
Thank you very much for your valuable comment! We wish you healthy days!

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir