Anamur Devlet Hastanesi Mersin’in Anamur ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Anamur Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sağlık, 33640 Anamur/Mersin

Telefon: +90 324 814 88 80

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Anamur Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Anamur Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Zeliha Gündüz-
bir hafta önce
Gece eklem ağrılarımdan ve öksürükten uyuyamadığım için saat 01.30 gibi test vermeye gittim. Acildeki doktor gece 12den sonra test veremeyeceğimi sabah 8den sonra gelmemi söyledi. Test almanın saati mi var yani güneş doğmadan test veremiyor muyum? Daha önce de başka hastanelerde test verdim ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.
Seçkin Seçkin- bir ay önce
Bi anamurlu olarak yazıyorum Hastane değil kasap burası çoluk çocuğunuzu emanet etmeyin sağlam giren hasta çıkar burdan yatağa yatırırlar bi daha bakmazlar en iyi yaptıkları şey başka yere sev vermek çünkü kendileri ağa yatacaklar çalışmıcaklar dişe kanal tedavisi için bile başka yere sevk veren bir hastane pardon kasap
Pınar Yağmur- bir ay önce
10 Kasım da burun ameliyatım vardı. 9kasımda tetkikler ve covid testi için geldim hastaneye. Öncelikle şunu söylemeliyim ki en üst düzeyde çalışanından en alt düzeyde çalışana kadar herkes işinde çok başarılı ve çok ilgili. Güleryüzlü ve insanı rahatlatan her konuda yardımcı olan kişiler bir arada. Hastane tertemiz, herşey düzenli. Birçok özel hastaneye taş çıkarır. Burdan ameliyatımı yapan Sn Başhekim Yardımcısı Dr Sertan Öntepeli ye ve süreçte desteği olan tüm ekibe sonsuz teşekkürler
Nur Zenginoğlu- iki ay önce
Covid bölümü doktorlar ve hemşireler çok ilgisizdi. Covid müşahede bölümünde serum için 1 saat hemşire bekledik gelen giden yok. Gelen kişide gayet ilgisizdi.! Sedyeleri ayıran perdelerde kurumuş kan lekeleri var gayet hijyenik bir ortam(!) Yani eğer covid şüphesi varsa yada covidseniz bu hastanede Allah’a emanetsiniz.
Latife Gizem Koseoglu- altı ay önce
Yurtdışı için PCR testi yaptırmak için geldim. Normalde yurtdışı PCR farklı bir alanda yapılması gerekirken burada herkes aynı kapalı alanda bekletiliyor. PCR test kaydı yapan tek bir sekreter var, bir tanecik doktor da varla yok arası. Gelip gidiyor sürekli. Kapıda sıra var ve asla ilerlemiyor. Bu sırayı ameliyat olacaklar, askere gidecekler ve yurtdışı PCR için bekleyenler yani zorunlu olanlar dışında kimse beklemez. Gözümün önünde covid şüphesiyle bekleyen birileri bekleyip bekleyip sıranın ilerlemedigini görünce formları yırtıp, iyi herkese bulaşsın o zaman diye söylene söylene gitti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir