Özel Anamur Anamed Hastanesi Mersin’in Anamur ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Anamur Anamed Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler mah., Hoca Ahmet Yesevi cad., 33640 Anamur/Mersin

Telefon: +90 324 814 41 44

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Anamur Anamed Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Anamur Anamed Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
mutlu ahmet-
bir ay önce 
“Saldım çayıra, mevlam kayıra”… her bölüm veya kat için geçerli değildir belki ama bir servis hizmet vermek için açıldıysa bilgilendirme-randevu vb. İçin sonuç alamadan hastaneden ayrılmak hiç de hoş olmuyor. Bir de ÖZEL hastahane ise HİÇ OLMUYOR… Dikkat ve ilgi lütfen.
Süleyman Akgül- altı ay önce
Cildiye(Dermatoloji) bölümünde muayene oldum. Doktor Hanım ben şikayetlerimi bitirmeden yerine oturdu, diğer şikayetlerimi söyleyince kendisini sürekli oturup kaldırmamam gerektiği konusunda azarladı. Şikayetlerimi söyledikten sonra “iyi bari başka bişi yokmuş” dedi. Konuşma şekli ve üslubu çok itici. Güzel bir şekilde azarlanmak isterseniz Cildiye bölümüne uğramanızı tavsiye ederim. Sonrasında “Sinir Hastalıkları” na yollamak için taktik yapılıyor olabilir 🙂 Hastane geneline lafım yok, Cildiye doktoru F.Y. tam bir fiyasko
Nükleer Başlıklı- dört ay önce
Özel sağlık sigortanız varsa Nermin diye bir hatunun peşinden koşup duruyorsunuz. Yerinde olduğu nadirdir. Ya bankamatiğe gider, ya markete ya da ellinin körüne. Rezillik milattan kalma bir hastahane. Daha da gelmem.
Ayşe Kalkan- yedi ay önce
Hastanenize babamı getirdim.Hekimden çok asistanı konuştu.Asistan mı hekim bilemedik. Ağrısı geçmedi ise yapacak bir şey yok diyen bir hekim ve asistan.Muayene eden bir hekim zaten göremedik maalesef.Anamurda tek özel hastane olmasına rağmen ilgi alaka sıfır. Gerçekten üzücü. Allah kimseyi ortopedi polikliniği bölümüne düşürmesin.
Uygar Özdemir- altı ay önce
Adı özel kendi vasat. Yaz tatilimi her zaman Anamurda geçiririm. Her yaz bikac kez de çeşitli nedenlerle giderim( kendim veya başkası icin) ilk tercihiniz Devlet hastanesi olsun derim, daha kaliteli.Covid Aşısı için gittim. Hemşire telefonla konuşurken bi anda iğneyi sapladı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir