Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yeni Mahalle, 8780/1. Sk. No:18, 35620 Çiğli/İzmir

Telefon: +90 232 398 37 00

Hizmet Saatleri: hafta sonu, kapalı- hafta içi, 08.00-16.00

Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Erdem N-
dört ay önce
Çiğli devlet hastanesine en hızlı ata sanayi ksk dolmışlarıyla gelebilirsiniz. Otobüs sık geçmiyor. izbanla ata sanayi durağında inebilirsiniz. Aşı olmak için hastsnenin arkasına dolaşmak gerekiyor. Pcr testi A Polikliniğinde ön tarafta. Umarım acile yolunuz hiç düşmez. Muayene için erken gelin öğleden sonraya kalmayın. Sağlıklı günler.
Pervin Altun- bir ay önce
Çiğli araştırma hastanesi tam anlamıyla berbat bir hastahane A dan Z ye çalışan bütün personelde uslûp sıfır. Stres altında olan hasta ve hasta yakınlarını tahrik eder gibi azarlayarak konuşmaları çok iğrenç gerçekten insanla mı konuşuyorlar hayvana komut mu veriyorlar belli değil. Bu tarz insanlarla bugün muhattap olmak zorunda kaldığım için üzgünüm.
emrah argın- bir ay önce
Allah kimseyi hiç bir hastaneye düşürmesin öncelikle. Ancak bu hastaneye kendim ve ailem için acile bir çok kez gittik.Ancak uyguladıkları tedavi iyileştirmiyor çoğu kez götürdüğüm hastaları iyileşmedikleri için başka hastaneye götürdükten sonra iyileşebildiler yakın olduğu için tercih ediyoruz ama artık kannaat ettimki buranın acili çok kötü zaten bunu gittiğimiz her seferinde kavga ve olaylar tartışılmalar bitmediğindende anlıyoruz.Devletten maaş alıyorlar ancak görevlerini doğru yapamıyorlar kimsenin insanların sağlığı ile oynamaya hakkı yoktur Evet bir özel hastane beklentimiz yok ama ağrı ve sızımızı bile dindiremiyorlar maalesef özel hastanelere gidin diyorlar dolaylı yoldan kimse keyfinden gecenin bir yarısı yatağından kalkıp acile gitmek istemez kesinlikle acili tavsiye etmiyorum
Hakan Yıldırım- iki hafta önce
Koskocaman hastahane santral yanıt vermiyor santral kafasına göre 10 arama sonrası bir defa açtı rezillik raporum eksik yazılmış ara ara hastane santral çalıyor ama açan yok neyse tam açıyor dahiliyenin iç hat numarasını istiyorum neyseki verdi bu seferde dahiliye sekreteri açmıyor hastahane santrali bitik yöneticileri uyuyor besbelli skandal rezalet kisacasi
Beyza- üç ay önce
Bir yıldızı dahi haketmeyen bir hastane. Hastaneden kastım acil bölümünde çalışan birtakım kendini sağlık çalışanı zanneden ukala,ayarsız ve üslupsuz hemşireler. Özellikle kır,kısa saçlı Burcu adlı hemşire. Babamı acile getirdim bir akşam adama yardımcı olmak yerine oflayarak,puflayarak ters hareketlerde bulundu ve orada bulunduğumuz süre boyunca biz ve bütün hastalara aynı şekilde kaba davrandı. Diğer hasta yakını ve ben sesimizi çıkarttık bu üslupsuzluğun sebebini sorduk yüzümüze bakmadı ve sonrasında lakayit bir şekilde git istediğin yere şikayet et dedi güldü. Yazıklar olsun böyle çalışanlara ki bu kazandığı para helal midir sormak istiyorum? Ki helal olmasını çok umursadığını sanmıyorum; umursamayan insan bu tutumu sergilemez. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.” dediği hekimler,hemşirelere,sağlık çalışanları bu mu? Yakışıyor mu sormak istiyorum!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir