Atatürk Devlet Hastanesi Hüseyin Savaş Semt Polikliniği Antalya Döşemealtı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Atatürk Devlet Hastanesi Hüseyin Savaş Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bahçeyaka, Hacı Kozak Cd. No:28, 07190 Döşemealtı/Antalya

Telefon: +902424214427

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Atatürk Devlet Hastanesi Hüseyin Savaş Semt Polikliniği YOL TARİFİ 

Atatürk Devlet Hastanesi Hüseyin Savaş Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

hilal başaran – 6 ay önce
Randevu lu olarak elmas Yavuz hanıma gittiğimiz halde doktor hanım çıkmıştı yoktu yani. Oradakilere şikayet edeceğiz diyince diktir hanım bizi aradi salı günü saat 9 30 da Atatürk Devlet hastanesi ne gelmemizi orada muayene edeceğini söyledi. Salı günü saat 9.30 da hastaneye gittik Ama bir de ne görelim Elmas Hanım yine yoktu
nasuh güler – 3 hafta önce
Gece iğne vurdurdurmaya gittiğimde bu saatdemi ağrımaya başladı diye sitem ettiler uykularından böldük
Faruk Karataş – 5 ay önce
Döşemealtı ilçesinin tek devlet hastanesi. Daha doğrusu Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne ait bir semt polikliniği. Döşemealtı ilçesi için daha büyük bir ve tam teşekküllü bir hastaneye ihtiyaç var. Koronavirüs aşısı için son gidişimde gayet sakindi. Beklemeden aşımı oldum.
bilge adızel – 7 ay önce
Bugün şiddetli boğaz ağrısı şikayetiyle acile gittim.Tükürüğümü bile yutamayacak durumdaydım. Doktor bey (Sinan Türkmen) zahmet edip boğazıma bakmadı bile. Şikayetlerimi büyük bir sıkkınlıkla dinleyerek hadi söyle de git dercesine kafa sallayarak acile neden geldiniz bizim yapabileceğimiz bir şey yok sadece ağrı kesici iğne yapabilirim diyerek muayene bile etmeye zahmet etmedi. Daha sonra özel bir hastaneye gidip (muayene edildiğim için) tonsilit olduğumu öğrendim. Yaşadığım ilçede bunun dışında gidebileceğim tek hastane özel hastane. İmkanım ve aracım olmayabilirdi. Öyle bir durumda günler sonrasına mhrsden randevu almam gerekecekti ve günlerce bu ağrıyı sırf doktor beyin muayene etmemesinden çekecektim.Zahmet edip boğazıma baksaydı 6 yıl eğitimle tonsilit olduğumu boğazımın kızarıklığından anlardı.Doktor beye görevini yapmak zor geliyor oturduğu yerden para almak kolayına geliyor. Daha önce de gelip doktor beyin muayene bile etmeye zahmet etmediğini söyleyen yorumlar mevcut zaten. Hak etmenden para kazanıyor. Edebileceğim her yere şikayet de edeceğim. Haram olsun.Rezalet.!
haskiz göksel – 2 yıl önce
Bir Devlet hastanesi olarak ilgi ve alaka sıfır. Bu gece kızım sabahlara kadar kustu.Ateş ishal ve kusma ile gittik zahmet edip de nöbetçi bir bayan doktor nasıl doktor diye onu Devlet oraya atamış bilmiyorum.hiç muayene bile etmeden elinde kahvesi daha kızımı doğru dürüst dinlemeden muayene etmeden gıda zehirlenmesi deyip sekretere mide ilacı yazdırıp gönderiyor.kızım çok kötüyü m anne dedi ağlamaya başladı. ALLAH rızası için Lütfen Devletimiz bunlara el atması lazım böyle gönülsüz hizmet eden doktorları Devlet hastanelerinden alsınlar.hayvanlara verilen değer kadar insana değer vermiyorlar.yazıklar olsun.Doktorun adını bilmiyorum ama 19/01/2020 tarihindeki nobetci doktor bayan kısa siyah saçlı idi.lütfen bu yüce mesleği okuyan yüce insanlar Merhametinizi esirgemeyin. Bu meslek üstün bir meslek dir.insanlar sevdiklerini önce Allah a sonra sizlere emanet ederek şifa bekliyorlar.kızımı taksiye bindirdim.Döşeme altı Termesos Hastanesinin aciline getirdim. baygın bir vaziyette hemen aldılar acil deki Doktor ilgilendi kan ve idrar tahlilleri yaptırdı.kusmadan dolayi vücudu susuz kalmış hemen serum taktılar.Allah a şükürler olsun biraz gözlerini açtı. Tahlil sonuçları yüksek derecede kan da mikrop ve idrar yollarında iltihaplanma varmış. ALLAH razi olsun Doktor dan.Devletimizin sağlık bakanlığının şikayet edilen doktorları bur daha bilgi sınavından geçirmesi gerekiyor.Doktorum diye nöbet tutan bayan doktora puanim 000000000
Kalina Simirnova – bir yıl önce
Kulak boğaz burun doktora gittım. Çok kötü hiç doktorluktan anlamıyor. Kulaklar tıkandı açmadı. Damla 10 gün kullanmaya soyledı. Zaten 1 hafta damla kullandım. Hiç fayda yok. Başka doktora gittım 5 dk da makinayla açtı ve dedı damla açmaz. Doktor bunu neden yapamadı şaşırdı. Hüseyin Savaş hastanesinde doktoru hiç kise tavsiye etmiyorum. Sağlığa onem veriyorsanız gitmeyin oraya. Berbat.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir