Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Balçova Semt Polikliniği İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Balçova Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bahçelerarası, Mithatpaşa Cd. No:1458, 35330 Balçova/İzmir

Telefon:  278 55 44- 278 66 44

Hizmet Saatleri:  hafta sonu, kapalı- hafta içi, 08.00-16.30

Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Balçova Semt Polikliniği YOL TARİFİ

Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Balçova Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
ersin beder-
dört ay önce
Burasının doktorları çok iyi ve ilgililer. Özellikle fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorlarına teşekkür ederim.
Reyhan Atacan- iki ay önce
Üç gündür telefon ediyorum bir türlü operatöre bağlanamıyorum😡
Huseyin Ercivan- dört yıl önce
Palmiye AVM içindeki Balçova Semt Poliklimiği
high dude- dört yıl önce
(Google tarafından çevrildi) Bu göz sağlığı muayenesi olması için iyi. (Orijinal) It’s good for having eye health examination.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir