Ekol Balçova Ekol Tıp Merkezi İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Ekol Balçova Ekol Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bahçelerarası, Mithatpaşa Cd. 24/A, 35140 Balçova/İzmir

Telefon: +90 232 259 44 44

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Ekol Balçova Ekol Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Ekol Balçova Ekol Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Şermin Erçetin-
bir ay önce
Eylül ayında Balçova Ekol Tıp Merkezine saç ekimine gelmiştim. Çok kolay ve çok temiz bir işlem oldu. İyileşme sürecindeyim, ağrım sızım yok. Doktor beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.
Taygun Bozyiğit- bir ay önce
Baş dönmesi ve bulantı için kulak burun boğaza geldim. Bi kaç test yapıldı vertigo teşhisi koyuldu. İşlemler son derece kolay ve hızlıydı. Teşekkürler
Dilber Atalay- bir ay önce
Yazın balçova tıp merkezinde saç ekimi yaptırmıştım. Ekim ameliyat ortamında son derece acısız, ağrısız bi şekilde yapıldı. Yaralarım tamamen iyileşti. Çok acısız bir işlemdi. Ne kadar teşekkür etsem az. Beş yıldız veriyorum.
Kenan Ak- bir ay önce
Ameliyat ortamında saç ekimi yaptırdım. 3 ay geçti, iyileşmede baya ilerledim. Olabildiğince acısız, sancısız bi süreçti. Çok teşekkür ederim.
Burak Tartı- bir ay önce
Uzman Doktor Adnan Alaca ve ekibine, temizlik görevlisine kadar tüm personellere çok teşekkür ediyorum. Çok iyi bir hastane. Hasta memnuniyetine önem veriyorlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir