Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Asmaçatı, Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Caddesi 36/Z04-Z04A, 35330 Balçova/İzmir

Telefon: 444 2 324

Hizmet Saatleri: pazar, kapalı- cumartesi, 08.30-14.00- hafta içi, 08.30-18.00

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Mehmet Aytaç-
bir ay önce
Gözlük derecesi kontrolu için Balçova BatıGöz’de Dr. Serap Karaman ‘a eşim muayene oldu. Göz tansiyonu, göz dereceleri vb çeşitli tetkiklerden sonra Gözlük numaralarını aldık. Doktor Hanımın ilgisi ve davranışları çok içten, samimi ve güven verici idi. Biz memnun kaldık; herşeyden önce yapılan muayeneden tatmin olduk. Randevu aldığımız saatte muayenemizi olduk.Hastanenin eksiklerine gelince, bizim gittiğimiz güne mi özgüydü bilmiyorum ancak, biraz kalabalıktı. Hastanenin ön kayıt mekan ve muayene bölümleri dardı ve o kadar hasta adayını kaldıramıyordu. Tüm çalışanlar ve hastalar maskeli idi. Bu da mekan dar olmasına rağmen hijyeni sağlıyordu.
Özlem Koçyiğit- iki hafta önce
Bugün annemle Batıgöz Balçova şubesinde görev yapmakta olan Op.Dr.Ahmet TAŞAR Bey’e muayene olduk. Hasta yoğunluğu olmasına rağmen, her ikimizi de güler yüzle dinleyip rahatsızlıklarımızla ilgili detaylı açıklamalarda bulundu ve kapsamlı muayene etti. Geçen sene de anneme başarılı bir göz operasyonu yapmıştı, çok memnun ayrılmıştık. Sabırlı, güler yüzlü ve ilgili tavrı için çok teşekkür ederiz. Göz rahatsızlığımız olduğunda geleceğimiz tek adrestir kendisi. Sağlık ve başarılar diliyorum.
tugce zorlu- bir hafta önce
Açıldığı zamandan beri Goz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Ahmet Taşar’a gidiyirum.Bir saglıkçı olarak soylüyorum ki hasta ile iletşimi 10/10. Sikayetlerimizi dinliyor dikkate alıyor sakin ve anlasilir dile size sorunu anlatiyor.Ayrintili muayene ediyor.Detayci biri ve isinde cok basarili.Çokta kibar ve naif bir doktor ve en onemlisi guleryuzlu. Bir çok doktorun cozemedigi goz hastaligimi tedavi etti.Çok memnunum.Butun ailemi Ahmet Hocaya goturuyorum Herkese tavsiye ediyorum.
Mujde Bosut- bir ay önce
Batigöz Balçova’da Op. Dr. Şükrü Özbeke randevu almıştım, bana işlem yapmadı. Ayrıntısına girmeyeceğim fakat bir doktor ancak bu kadar dar görüşlü, anti-profesyonel olabilir diye düşünüyorum ve tavsiye etmiyorum. Yine de hastane müdürüne derdimi dinlediği için teşekkürler.
Nasha Panda- altı gün önce
Buradaki tek harika doktor Halil Genç. Gerçekten çok ilgili. Göz hastanesi olmasına rağmen göz doktorlarını beğenmiyorum. Halil Genç gastrocu ve çok iyi bir doktor. Çok ilgilendi. Sevgiler

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir