Bodrum Animal Hospital  Muğla Bodrum ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bodrum Animal Hospital Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Konacık, Seyit Onbaşı Cd. No.33/E, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: +902523639111

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Bodrum Animal Hospital YOL TARİFİ

Bodrum Animal Hospital

Yorumları – Şikayetleri

MELTEM SAVCI – 8ay önce
Bodrum’da bu hastanenin açılacağını duyduğum andan itibaren dört gözle bekledim, çünkü İstanbul’da yaşarken her yıl check-up yaptırdığım köpeğim buraya taşındığımdan beri hastane yüzü görmemişti. Öyle bir zamanda açıldı ki 14 yaşındaki köpeğimin en ihtiyacı olduğu günlerdi. Yıllarca çok veteriner hekim tanıdım, ama hayvanlara bu kadar sevgi ve şefkatle yaklaşana rastlamadım. En başta bu özelliği ile kalbimi çaldı bu güzel ekip. Sonra da 4 ay süren tedavi boyunca müthiş güven duymamı sağladılar. Hayvan sahibi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Bodrum böyle bir hastaneye kavuştuğu için çok şanslı.
Betül Çakır – 8 ay önce
Çok uzun zamandır kaza geçirmiş bir sokak kedisi için ağlayan ya da sahibine kavuştuğu için gözleri dolan veteriner hekim görmemiştim. Tecrübe, hastanenin mükemmel fiziki şartları, personelin güleryüzü bir yana sırf karşılaştığım bu sahne bile mesleğinizi gerçekten severek yaptığınızı gösterir. Kırpık ve biz sizi çok sevdik.
Basak Dalaman – 9 ay önce
Bodrum’ un ihtiyaç duyduğu hastahane sonunda açıldı. Daha önce köpeğimi buradaki veterinerlere güvenerek götüremezdim.Burayı duyunca gidip tanışmak istedim ve iyiki gitmisim ki Sevimli dostumuz Pugi’ nin bütün her şeyi ile o kadar güzel ilgilendiler ki kendim bile o kadar güzel ilgilenemezdim. Ameliyatlar sonrası dostlarınızı güvenle onlara bırakabilirsiniz, çok güzel ilgileniyorlar.İstediğim her an fotoğraf ve bilgi paylaşımı alabiliyordum , köpeğiniz için karşılaşılabilecek tehditleri önceden fark edebiliyorlar aynı zamanda üst üste geçirilen ameliyatlara rağmen şuan o kadar iyi durumdaki daha da iyi olacağına emanet ettiğim bu ekiple birlikte eminim.
Aslım Duran – 10 ay önce
Nasıl mı tanıştık ; Bodrum’a yerleşme fikri güzeldi de peki çocuğumu kimlere emanet edecektim ..? Daha geleli bi kaç hafta olmuştu ki , bi sabah güzel kızım rahatsızlandı 🙁 sabahın 7’si ve ben tecrübesiz bi anne olarak ne yapacağımı şaşırmış ve telaşlı bi haldeydim . Tesadüftür ki öncesi gün Bodrum Hayvan Hastanesinin açıldığını duymuştum 🙂 Hemen internete girip aradım ve adrese gittim. İyi ki .. Tecrübelerle donanmış bi hastane ve muhteşem bilgi ve ilgileriyle iç huzur ve mutluluğuma sebep olan hekimler .. Yollarımız kesiştiği için Çok şanslıyız . İyi ki siz 💚
Nadire Bakar – 9 ay önce
Bodrum’un tam da ihtiyacı olan hastane. Daha girişte Güler yüzlü karşılama, işinin ehli tatlı ve genç veteriner hekimlerin Çipiilimiz ile ilgilenmeleri içimi ısıttı. Güvenle can dostlarimizi emanet edebileceğiniz yer. Kedimiz bir süre onlarda kalacak. İstediğim an görebileceğimi söylediler Gittim ve konforlu tertemiz güvenli odada ve yatağında gördüm kedimizi. Maması suyu yanında ve tertemizdi. Hasta odası da sakin…Bundan da önemlisi hastaya sevgiyle yaklaşmaları da çok güzel. Ayrıntılı olarak tedavi sürecini anlattılar. Sonrasında ne yapmamız gerektiğini de. Hepsine teşekkür ediyorum ve sevgiyle kucaklıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir