Bozyazı Devlet Hastanesi Mersin’in Bozyazı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bozyazı Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Çopurlu, Çopurlu Cd. No:8, 33830 Bozyazı/Mersin

Telefon: +90 324 851 70 01

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Bozyazı Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Bozyazı Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Sercan Bir-
on ay önce
Bir ambulans bile daha kifayetlidir diyebilirim. Diş bölümü var ama çekim yapmıyor, dolgu yapmıyor. Bina resmen artık beni yenile boya diyor. En ufak bişeyde zaten anamur a sevk ediyorlar.
İsa Kemerci- üç yıl önce
Kısa süreliğine tatil için geldiğim Bozyazı’da devlet hastanesine de gitmek varmış nasipte. Acil servisinde görevli doktor Esma Hanım ve beraberinde çalışan hemşire hanımlar, girişte kaydımızı alan beyefendi dahil tüm personele teşekkürü bir borç bilirim. Güler yüzleri, yumuşak tavırları, kibarlıkları ile daha ilk dakikadan iyileşmeye başladığınız hissediyorsunuz. Temiz bir ortam. Hepinize teşekkür eder başarılar dilerim. Allah’a emanet olun .Konya’dan selamlar .
Fatma Kesici- dört ay önce
Sıcak ve samimi
halil güneş- üç yıl önce
Gelişmiş bir sağlık ocağı denebilir Ama ilçemizde olması iyi tarafı
Zeynep Cömert- bir yıl önce
Oglum ameliyat oldu şükür şimdi iyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir