Ağız ve diş sağlığı insan hayatının her döneminde büyük öneme sahiptir. Ağız ve diş sağlığı problemleri ve estetik sorunlar kişilerin hayatlarında olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Bu yüzden ağız ve diş sağlığı alanında tam donanımlı sağlık kurumlarında ve alanlarında tecrübe sahibi olmuş hekimlere ve personellerine güvenmek gerekir.

Bursa Diş Klinikleri – Özel Mesam Mudanya Yıllardır uzman hekim ve personel kadrosuyla birçok alanda hizmet veren bu klinik kaliteli hizmet anlamında kendini geliştirmeye de devam etmektedir. Bu diş kliniğinde ağız sağlığını koruyucu hizmetlerin yanında endodonti,periodontoloji, pedodonti ağız ve çene cerrahisi ,implantoloji vb. Gibi birçok tedavi yöntemi uygulanabilmektedir. Bunlar ve gerekli olan tüm tedavileri bu klinikte güvenle yaptırabilirsiniz. Eğer daha önce bu klinikten hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum ve şikayetler kısmında bizimle paylaşarak başka insanların da düşüncelerinizden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

 

Adres:Güzelyalı Yalı, Piri Reis Sk. No:4, 16950 Mudanya/Bursa

Telefon:+902243635757

Hizmet Saatleri:08.00-21.00

Bursa Diş Klinikleri – Özel Mesam Mudanya YOL TARİFİ

Bursa Diş Klinikleri – Özel Mesam Mudanya

Yorumları- Şikayetleri

TILTOVER – 5 ay önce
Mesam Mudanya’daki(zaman zaman Güzelyalı’da da oluyormuş) Merve hanımın yaklaşımından son derece memnun kaldım, tatlı dilli, güler yüzlü genç bir hekim kendisine güvenim tam!! Başka bir klinikte üst dişlerimin 6 tanesine kaplama yapılmasını önermişlerdi ancak Merve hanımla görüşünce fikrim tamamen değişti, kendisi sağlam olan 4 tane dişinizi koruyalım neden kaplama istiyorsunuz ki diyerek benim sağlam olan 4 tane dişimi korudu, 1 dişime kaplama, diğer dişime kanal tedavisi ile sorunumu çözdü. Allah ondan razı olsun bana karşı yaklaşımı son derece koruyucuydu, taktirimi fazlası ile kazandı: Para kazanmak için sağlam olan dişlerimi de kaplama yapalım diyebilirdi ancak yaptığı şeyle güvenimi kazandı, Merve hanım nereye ben oraya bundan sonra dişlerimi asla ondan başkasına emanet etmem.
derya kılıç – 6 ay önce
Ayça Hanım,7 yaşındaki oğlumuza 2 dolgu yaptı.Kendisinden ilgi alakasindan çocuğa yaklaşımından çok memnun kaldık.Ancak ücretler yüksek iki mibin dolgu 650 TL kanalsiz bilginize …Çocuğumu gerektiğinde psikolojik yaklaşımı nedeniyle yine Ayça Hanıma götürürüm
Metin Katran – 5 ay önce
MESAM diş klinikleri pişmanlıktır. Kanal tedavisi için konulan ilaç için 1 ay randevu bekledik. Bu sabah randevu ile Mudanya’ya gittik, tedavi burada başlamıştı! Güzelyalı’ya gitmemiz gerekiyormuş ve telefonda belirttiklerini ifade ettiler ısrarla. Güzelyalı’da oturan biri olarak neden Mudanya’ya gideyim!
Emel Ketenci – 7 ay önce
Kanal tedavisi yaptırmak için gittim o kadar fazla doktor var. bir doktor 3 hastaya döngü yapıyor ve fazla bekletiliyorum özel bir yer ve kısacası parayla rezil olmak gibi bi durum neyse kanalı yaptık 1 hafta geçti arada yine ağrı yapıyor kendilerine yine gidicem kanaldanda şüpheliyim arada ağrı yapması normal bir durum değil daha önce başka bir yerde 3 kanal yaptırdım böyle bir durum yaşamadım. Düzenleme yapıyorum kanaldan sonra 3 kere gittim hala kanallı dişim ağrıyor bakıyorlar sorun yok diyip gönderiyorlar muayene eden doktorum şehir dışındaymış diğer doktorlarda öyle bakıyorlar normal diyip gönderiyorlar lütfen yetkili olarak ilgilenin 17 gün oldu kanal dişim hala ağrıyor bu kadar işinizde acemi misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir