Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Adres: Yıldızevler Mah. Rabindranath Tagore Cd. (Eski 4. Cd) 10/2 Yunus Ensari İş Merkezi, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124422057

Hizmet saatleri: 09.00-18.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Ankara Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

Bengisu ÖZENÇ-bir yıl önce
Ailemizin diş sağlığı için gönül rahatlığı ile başvurduğumuz bir klinik. Hakkı Bey gerekli tüm işlemlerle ilgili bilgilendirmeleri ayrıntılı bir şekilde yapıyor ve endişelerinizi gideriyor. Profesyonel yaklaşımları ve sağladıkları hijyenik ortam için teşekkürler.
ayşenur aburşu-bir yıl önce
Ortodonti tedavim ile yıldız diş kliniğinde özlem hanım ilgilendi. gerek tedavi sırasında gerekse tedavi sonrası muayenelerden ve hekimimizin yaklaşımından oldukça memnun kaldım. ortodonti hataya yer vermeyen bir tedavi şekli ve bu süreci özlem hanım sayesinde çok konforlu ve güvenli bir şekilde atlattığımı düşünüyorum.
Emir Tuzemen-4 yıl önce
Hekimler, Klinik ve çalışanları olarak Süper bir Diş Sağlığı Polikliniği Gönül rahatlığı ile sorunlarınızın çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Özelikle Can Hocama şikayetlerimi sonlandırdığı için çok teşekkür ederim. Saygılar.
Murat Deliktaş-4 yıl önce
45 yaşımda iken üst çeneme protez yapılmıştı. Hacettepe üniversitesi diş hekimliğinde üst çeneme ancak 3 adet implant yapılabileceğini söylemişlerdi. Aynı yere Dr. Can bey titiz bir çalışma ile 7 adet implant, bir yıl öncede alt çeneme 5 adet implant toplam da 12 implant yerleştirmiştir. İmplantlar sayesinde hem çene bozukluğum giderildi hem de çok rahat çiğneyebilmekteyim. “Dr. Can Engin Durmaz mükemmel bir hekim. Ekibinden muheteşem bir ilgi gördüm. Sonsuz teşekkürler.
Ugur Musabak-4 yıl önce
Kliniğinize hasta olarak başvurduktan sonra bir hekim olarak çok doğru bir tercih yaptığımı gördüm. Hekiminden sekreteryasına kadar herkes çok profesyonel ve cana yakın. Çok teşekkürler herşey için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir