Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Bursanın büyükorhan  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Orhan, Dr. İbrahim Öktem Cd. No : 40, 16990 Büyükorhan/Bursa

Telefon:02248412005

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

 Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

 Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

İşletme sahibinin yanıtı –  3 ay önce
Memnuniyetinizi arttırmak için lütfen hastanemizle iletişime geçerek sorun ve önerilerinizi iletebilirsiniz çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir