İstanbul Çekmeköy ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy  ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Mimarsinan Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi 4/1A, 34680 Çekmeköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 7 376

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy YOL TARİFİ 

Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy Yorumları 

ismail Yıldırım – bir ay önce
28.12.2021 tarihinde acilde temasli olduğumdan ve üst solunum yolu enfeksiyonu belirtilerinden dolayı muayene olmak için gittim. Hasta kabul e sadece 1 kişi bakıyor ve sıra uzayıp gidiyor. Hasta kabul deki ve sonrasındaki doktorun tavırları çok kötüydü. Bir gün sonra olmasına rağmen e nabız da ne bir hastahane ile ilgili kaydım nede bana verilen 1 günlük rapor gözükmüyor. Bundan dolayı isyeriyle problem yaşıyorum ve ay sonu. Tel ile arandığında 5dk bekletildikten sonra bilgilerimi tekrar aldılar fakat hala bi gelişme yok. Evime yürüme mesafesinde olduğundan tercih ettim. Birahane asla gitmeyi düşünmüyorum.

Erhan Oktay – 2 ay önce
Bu hastaneyi tercih etmeyin ve önermeyin…
Kbb deki lemi özer isimli şahıs ile sabır sınayan cinsten bir kişi.
Küstah ve agresif. Acaba kendisini zorla mı çalıştırıyorlar diye düşündürüyor.
Muayene ücreti dışında çok ufak bir işlem yapıp, işlemi yaptıktan sonra sizden bu işlem için bu kadar ücret alacağız diyebilen birisi.
Bu hastane grubu maalesef çoğunlukla emekli doktorları çalıştırıyor ve genellikle bu zat kadar olmasa da güzleryüzden yoksunlar.
Yaşamış olduğum durumu hastanenin hasta haklarına ilettim. Konuyla ilgili işlem başlatacaklarını ve bana mutlaka dönüş yapacaklarını ilettiler. üzerinden bir hafta geçti, ne arayan var ne de soran.
Zaten ilgilenmeyeceklerini tahmin ediyordum…

KUTLUAY KILLI – bir ay önce
Boyle hastane olmaz olsun çocuğumuzu götürdük doktor muayene ediyor eczaneye veriyorsun bebek ilacı yazıyor eczane çalışanı gülüyor bunu nasıl yazar bir doktor diyor.soruyorsun neden böyle olur diye eczanede ki ne anlarmış doğru ya eczanede çalışan da çöpçü marangoz inşaatta ćalisan birisi anlamaz degilmi ne özür dileme var ne birsey geri yazıklar olsun

Neslihan ALTUNTAŞ – 2 ay önce
Cildiye uzmanı Volkan Bey’e yaptırdığım botoks bu zamana kadar yapılanların en iyisiydi. Kılcal damar tedavimi de yaptırdım. Artık yüzümde kırmızı damar izlerim yok. Şimdi saçlarım tedavisini uzman ellerine bıraktım. Teşekkür ediyorum

Ali Gemlik – bir ay önce
Çocuk doktorunun hızlı ve doğru teşhisi ile istediği testleri yaptırdık. İyi ki gereksiz görüp yaptırmamışlık yapmamışım yoksa hem geç hem de pişman olacaktım.

Bilge Kazar – bir ay önce
Gebelik sürecimin takibini yapan Banu Yıldırım hocamın her soruma detaylı verdiği cevapları ve sakin yumuşacık ses tonu beni çok rahatlatıyor. Her zaman ulaşabiliyor olmam bana güven veriyor. Bu dönemde en çok ihtiyacım olan şey buydu. Teşekkür ederim Banu Hocam

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir