Gülnar Devlet Hastanesi Mersin’in Gülnar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Gülnar Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Saray, 33720 Gülnar/Mersin

Telefon: +90 324 751 74 11

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Gülnar Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Gülnar Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Ayse Ay-
beş ay önce
Kesinlikle kötü ve yardımcı olmuyorlar dış doktorlaro özelikle diş çektirmek istediğim halde tekrardan ilaç verdi artık ağrıya dayanamadığı mi söylediğim halde eğer böyle devam ederse ilk başhekime eğer bişey yapmasa cimere şikayet edeceğim
Şeyma Çelik- dokuz ay önce
Danışmadaki adam telefonu bağırarak açtı hakaret derecesine varacak sözler söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir