Hospitadent Tunalı Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Hospitadent Tunalıdan hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Hospitadent Tunalıi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir diş merkezidir.

Adres: Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd. No:84 Kat:1, 06635 Çankaya/Ankara

Telefon: +908502590660

Hizmet saatleri: 09.30-19.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Hospitadent Tunalı YOL TARİFİ

Hospitadent Tunalı

Yorumları-şikayetleri

Buse Kartal-2 ay önce
Aynı gün iki implanttan birini oynattırdım. Çözüm aradığımda dişler boşta olduğu için kırıldığı yere gideceklerini söylediler yan dişleri açtılar. Yaklaşık 6 ay sonra diş düştü, bu sefer vida kırıldı yapacak bir şey yok implant öldü köprü yapalım ama yanlardan iki dişi kesmeleri lazım Orada para lazım dediler. İmplantlar kalitesizdir ve mahkemeye çıkarılmalıdır. Dizlere kayıtsızlık. İki yıl boyunca kullanmadan iki implant yaptırdım. Biri yanlış vida kullanımından, diğeri ise bükülmüş köklerin yerleştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Hatalarını düzeltmek için onlara verdiğim paranın olduğu bir kart verdim. %0 başarı
Uğur Çelik-2 yıl önce
Çok başarılı tedaviler yaptırdım. İlgi ve nezaketleri için doktorlarım Emre Uslu, Mahir Südemen ve yardımcı personel arkadaşlarımıza bir teşekkürü borç bilirim. Güvenle bütün işlemlerinizi yaptırabileceğiniz nezih ve kaliteli bir klinik. Etrafımdak herkese öneriyorum ve önermeye devam edeceğim. İyi ki varsınız Dentapol ailesi.
Merve TAŞKAYA-2 yıl önce
12 yıldır hastası olduğum Dentapol diş kliniğine ve Yalçın hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hangi rahatsızlığım sebebiyle gittiysem birkaç saat içerisinde sorunlarım giderildi. Güler yüzlü hekimlerine ve diğer personellerine ilgilerinden dolayı teşekkürler
Buse Oktay-2 yıl önce
Çalışanlar çok güler yüzlü hiçbir şekilde sıkıntı çekmeyeceğiniz çok tatlı bir ortam, bu güzel ortamın içinde de hijyene çok önem verilmekte. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Doktorum Emre Uslu dünya tatlısı bir doktordur eğer diş hekimine gitme korkunuz varsa kesinlikle öneriyorum, eli çok hafiftir.
yeliz işitmir-2 yıl önce
Diş polikliniklerinin dönüştüğü çirkin şeye rağmen hala bir sağlık kuruluşu olarak kalmış özel bir yer. Üstelik Yalçın Hoca da tüm diş hekimi koltuğu fobilerini alıp götüren, oldukça yetenekli ve güzel enerjili biriydi. Her şeyin bu kadar rahat olacağını bilseydim; yaşadığım onca travmayı unutturacağını bilseydim bu denli beklemezdim. İyi ki keşfetmişim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir