Özel Candent Ümitköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Candent Ümitköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Candent Ümitköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir diş merkezidir.

Adres: Ümit, 2521. Sk. No:14, 06810 Çankaya/Ankara

Telefon: +905322661903

Hizmet saatleri: 09.00-22.00 ve pazar günleri 11.00-18.00

 

Özel Candent Ümitköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ

Özel Candent Ümitköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yorumları-şikayetleri

ELİF ÇINAR-bir ay önce
Diş hekimi koltuğuna oturmaya korkan bir hasta olarak girdiğim klinikten şimdi mutlu mesut ayrılıyorum. Birçok işlem yaptırdım ve bence çok başarılı oldu. Tüm hekimlere ve klinik sahibine teşekkürlerimi sunuyorum. Herkes gönül rahatlığıyla gidebilir.
İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Tavsiyenizden ve yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Sevgilerle -CanDent Sosyal Medya Ekibi
songül arslan-4 hafta önce
Ankara’da en iyi diş merkezi. Daha önce annemi de götürmüştüm çok memnun kaldı. Şimdi ben kanal yenileme ve kaplama taktırdım. Kanal tedavim için Utku hocam ve kaplamam İçin Kübra hocam ki bence bu konuda 4-4’lükler. Kanal tedavim en son cihazlarla profesyonel yapıldı, kaplamam ilk seferde tam uydu. Eski usul kaplama ölçüsü almak yerine modern el kamerası ile foto çekim yapıldı. Bence güleryüzlülükleri, profesyonel olmaları, Enver bey ve ailesinin muhteşem ev sahipliği ile (servis ve yemeğim bile ücretsiz karşılandı) 10 üzerinden 10 tam not verdiğim bir klinik. Kesinlikle tavsiye ederim. Yb. S.Arslan
işletme sahibinin yanıtıİ2 hafta önce
Tavsiyenizden ve yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Sevgilerle -CanDent Sosyal Medya Ekibi
Aydın Çuhadar-bir ay önce
Tavsiye üzerine diş tedavim için Utku hocadan randevu almıştım. Eli gerçekten çok hafifti, benim için de kolay ve ağrısız bir tedavi oldu. Klinik çok temizdi ve çalışanlar oldukça sıcakkanlıydı. Utku hoca nezdinde tüm çalışanlara ilgi ve alakaları için tekrardan çok teşekkür ederim.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Güzel yorumunu için çok teşekkür ederiz.
kubilay ateşal-4 hafta önce
Enver Beyin sıcak,samimi karşılaması ile klinikte tüm işlemlerimiz kıs sürede tamda istediğimiz şekilde tamamlandı. Bizi evimizden servisle aldılar, kanal tedavimiz Utku hocam tarafından mikroskop ile yapıldı. çok konforlu ve ağrısız geçti. Kaplamaların 1günde takıldı. Çok memnunum herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Enver Bey, Utku hocam ve Candent ailesi.
İşletme sahibinin yanıtı2 hafta önce
Tavsiyenizden ve yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Sevgilerle -CanDent Sosyal Medya Ekibi
Sultan GÖLPINAR-bir ay önce
3 tane implant ve 5 kaplama yaptırdım . Özellikle Sesilya Hocam dan çok memnun kaldım. O kadar güleryüzlü ve samimi ki sanki yıllardır tanıyormuşum hissi veriyordu. Enver bey de çok ilgili. Hepsine teşekkür ediyorum ve çevremde herkesi oraya yönlendiriyorum.
İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Tavsiyenizden ve yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Sevgilerle -CanDent Sosyal Medya Ekibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir