İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Başıbüyük Mah., Hastane Yolu, 34854 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 16:45

Telefon: (0216) 421 42 00

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi YOL TARİFİ 

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi YORUMLARI 

Dilek Guclu – bir ay önce
Tesadüfen acil gittiğim bir hastaneydi.fiziksel tıp ve rehabilitasyon doktoru HÜLYA PEYNİRCİ ÇERŞİT hanıma ilgisi ,alakası, {hastalık ile ilgili detaylı ve tekrar eden konuşmaları),insanlığı icik cokkkk teşekkür ediyorum.cok iyi yönlendirme yaptı.son zamanlarda rastladıgım insaniyetli en iyi doktor

Zekeriya Güneş – bir yıl önce
SÜREYYAPAŞA GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İstanbul meslek hastaları hastanesi çok fazla hastası olmasına rağmen altın yapısı ve bina yapısı ile yönlendirmeleri çok eksik. Bir hastanin binayı bulması ayrı bir dert binanın için sosyal mesafeye hiç uygun değil daracık koridorları hastalar bekliyor.

Gülsüm Bozkurt – 5 ay önce
Yorumum öne çıksın diye 5 puan verdim. Bu kadar kötü bir sağlık kuruluşu ve çalışanları olamaz. Hepsinde üslup sorunu var. Bir psikiyatrist doktorunu bulamadım bir hafta. Hastanenin doktorundan kimsenin haberi yok. Danışmada ki personeli o kadar saygısız ki inanamadım. Özele gidin bu çileyi çekmeyin. Devletin hastanesi ama sıfır çalışma prensibi!!!!

Erdem Çolak – 4 ay önce
Sıfır yıldız sakın gitmeyin
İşe giriş raporu için gittim.
Randevusuz almıyorlar aradım randevu yoktu alamadım..yalvara yakara kabul ettiler..
Sandım ki ücretsiz 218 tl istediler..lanet olsun dedim dönüp gittim..
DİKKAT: ZÜMRÜTEVLER KÖPRÜSÜNÜN ALT TARAFİNDA BAŞAK OSGB VAR 200 TL YE AYNI GÜN VERİYORLAR UĞRAŞMAYIN GİDİN ALIN

Emrah Sarı – 10 ay önce
Öncelikle belirtmek isterim ki özel bir hastane de buradaki den daha iyi bir muamele göremezsiniz. Gerek doktorları gerekse hastane çalışanları çok kibar ve yardımcı oldular.
Hastane de 5 gün kaldım.
Yatış yapacak hastalar için bazı tavsiyelerim olacak. Yanınıza fazladan pijama takımı almanızı tavsiye ederim. Çay kahve tüketmeyi seviyorsanız mutlaka su ısıtıcı götürün. Hastane yemeklerine gelince 10 üzerinden 10 puan veriyorum. Özetle hastane ve çalışanları olarak herkese minnettarım. Herşey için buradan tekrar teşekkür ediyorum.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir