İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe Üniversitesi Hastanesi Kadın Doğum Ve Tüp Bebek Kliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe Üniversitesi Hastanesi Kadın Doğum Ve Tüp Bebek Kliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Bağlarbaşı, Sakızağacı Sk. No:3, 34844 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 0 620 

Maltepe Üniversitesi Hastanesi Kadın Doğum Ve Tüp Bebek Kliniği YOL TARİFİ 

Maltepe Üniversitesi Hastanesi Kadın Doğum Ve Tüp Bebek Kliniği YORUMLARI 

Esra Temiz – bir ay önce
Miyom ameliyetımı ve Doğumumu burada yaptım prf dr berna haliloğlu peker doktorumdu. Çok saygıdeğer bir doktor. Aklınızda ne varsa tek tek cevaplıyor. Çocuğumuz da şu an prf dr tuğba erener ercan a takipe gidiyor çok çok seviyoruz. Bebeğimiz yoğun bakımdayken bir hemşireyle sorun yaşadık emen bebeğimi göğsümden ayırdı yeter bu kadar diye ve mama verdi. Şikayet üstüne şikayet bildirdik bu durumu. Ayrıca ağrılarım için hüsnü beye gittik ve sadece eliyle omzuma dokundu emziriyorsan bir şey yapamam diyip 350 tl aldı. Tavırlarında tuhaftı sevemedim kendisini. Genel olarak hastane iyi fakat çok çok lüks bekliyorsanız tatmin etmez. Doğum katında hemşireler ve dr ezgi hanım nasıl tatlı inanamazsınız. Elini tutup destek oluyorlar insana güler yüzleriyle. Yani her yerde iyi de kötü de var. Ben doktorlarımdan memnun kaldığım için Yine kadın doğumla ilgili sorunum olsa yine aynı hastaneyi tercih ederim. Genel cerrah prf dr uğur bey çok ilgili saygıdeğer bir doktor yine.
Ama bir daha vücudum ağrısa asla hüsnü beye asla😓

Sercan Şahin – 2 hafta önce
Prof. Dr. Aygen Çelik ile gebelik takibi ve doğum gerçekleştirdik.
Kendisi ilk günden itibaren bilgisi ve deneyimiyle güvenimizi kazandı. Her ebeveyn adayı gibi tedirgin olduğumuz konular vardı. Süreç içerisinde etkili iletişimi ve hasta psikolojisindeki başarısıyla bizlere oldukça fayda sağladı. Tüm sorularımıza yanıt verdi, öngörülerini paylaştı ve sonunda başarılı bir doğum gerçekleştirdi.
Hemşirelerine ve doğum ekibine teşekkür ederiz.
Oğlumuzdan size selamlar..

Ayten Görgün – bir ay önce
Anneciğim bel fıtığı tedavisi için algolaji uzmanı olan Hüsnü beye kapalı ameliyat olu.adla bu doktoru tercih etmeyin.yuruturum agrini alırım vs vs hep yalanları ile insan kandırıyor bu kas iyi hastanen bu Dr neden tuttuğunda anlamıyorum.esi kartal devlette eşimde aynı.hadtane ücreti iade etti.fakat anneciğim boşa acı çekmiş oldu.bu Dr hemen bu hastaneden çıkartılması sart

aslı ayfer Tirtom – 6 ay önce
Bu tek yıldızı hastenin iletişimi olmadığı verdim. Aradığınız zaman Dr a ulaşmak imkansız. Psikiyatri Dr. Burcu hn super bir Dr. Ama sekreteri çok ilgisiz ve vasat. Hasta yakını iletişimi ve empatisi yok. Para ödediğiniz hastanede bu davranış yalnis. Hastamızın ücretli yatisi olduğu halde ukala konuşmalar yapan bir sekreter. Hastane içi koordinasyon sıfır. Hastanenin saha vasıflı personel çalıştırmasini tavsiye ederim. Ama tüm doktorları çok iyi.

Nesrin Mel – 6 ay önce
Sakın diyorum. Buraya gitmeden evvel 1 değil 10 defa düşünün. Emin olun sıradan gördüğünüz herhangi bir devlet hastanesi bile daha eksiğini değil daha fazlasını sunacaktır. Babamın ağrılarına çare bulmak amacıyla doktor Hüsnü Süslü’ye gittik bin pişmanız. Hem zahmet çekip hastanızı sürüklemek, soru sorunca azarlanmak, üzerine para vermek hem de yanlış tedavi almak istiyorsanız buyrun. Doktorun tıp eğitimini aldığı okul olarak Cerrahpaşa tıp fakültesi gözüküyordu ona aldandım zaten meğer o bile yalanmış. Pes diyorum. Görünen o ki, Sağlık sektöründe müşteri avcılığı hızla devam etmekte. .. Babamın parkinson hastalığı olduğunu bile bile 1 ilaç yazdı prospektüsünü bir okuduk ki Parkinson’ da KESİNLİKLE KULLANILMAMASI GEREKEN bir ilaçmış. Hastane başhekimliği de para iade talebimize dönüş dahi yapmadı. Haram olsun başka sözüm yok.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir