İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Kardelen Tıp Merkezi – Saç Ekim Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Kardelen Tıp Merkezi – Saç Ekim Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Girne, Başöğretmen Cd no: 31, 34852 Maltepe/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 371 71 72

Özel Kardelen Tıp Merkezi – Saç Ekim Merkezi YOL TARİFİ 

Özel Kardelen Tıp Merkezi – Saç Ekim Merkezi YORUMLARI 

Ayşegül Demir – bir ay önce
Boyun ve sırt ağrısı çekiyordum. Tavsiye üzerine gittim ve kısa sürede fizik tedavinin faydasını gördüm.
Başta Fizyoterapisleri olmak üzere temizlik ile ilgilenen personellerine kadar kaliteli ve özveri ile çalışan bir kurum. Tedavim boyunca emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler🙏🏻

Alpaslan Erdoğan – bir ay önce
Geçen sene nisan ayında kardelen tıp merkezinde saç ekim operasyonu oldum.
Operasyon öncesi şüphelerim vardı ama doktor görüşmesinden sonra kesin karar verdim.
Şuan operasyon sonrası 10. Ay ve saçlarımın durumundan çok memnunum.
Tüm saç ekimi ekibine teşekkür ederim.
Kardelen tıp merkezi saç ekiminde doğru karar 👍

Hakan Şeref – 6 ay önce
26.07.2021 tarihinde işe giriş için sağlık raporu almaya gittim. 30 dk sürdü. Ücreti 110 tl. Yaptıkları işlemler: Kan testi, Ekg, Kbb, Akciğer, Göz, İşitme testi. Hijyen orta derecede. Çalışanlar kibar. Birçok yeri aradım ortalama fiyatlar 100-150 civarı. Sadece Türkan Saylan Tıp Merkezi ücreti 50 tl dedi. Fakat doktor bir hafta yokmuş. İşlemde uzun sürüyor sabah kan veriyorsunuz akşam 16.30 da çıkıyor. E-5‘e yakınsanız Kardelen Tıp Merkezine gitmek mantıklı hızlı bitiyor işlemler.

İrem Elif Güney – bir ay önce
İmplant yaptırmak için araştırmalarımdan sonra Kardelen Tıp Merkezi’nin fiyatlarının daha makul olduğunu öğrendim ve muayene oldum. Doktorları gerçekten çok ilgili ve anlayışlı. Çok memnun kaldım.

BURCU İPEK – bir ay önce
Ozon tedavi seanslarına gidiyorum. Daima gittiğim, her gidişim de son derece memnun ayrıldığım bir yer. Doktorları ve hemşireleri ilgi gösteriyor.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir