İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Başıbüyük, Hastane Yolu D:c blok, 34844 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 421 42 00

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ 

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi YORUMLARI 

emreyi takip et – bir ay önce
” GÜRTEKİN VURAL ” diye bir şahıs doktor dememek lazim ama isminin basinda dr. Var… hiç bir şeyden anlamayan hastasına üfleyen püfleyen bir şahış biraz araştırdık hakkında baya bi şikayet var… biz CMR şikayet ettik bişey olmadı. Bu doktoru birisi döverse bilinki dövenin hiç bir suçu yoktur.. yazdıklarım eğer size abartı geldiyse hakkında ne kadar çok kişinin şikayetçi olduğuna ve tüm kadın doğumlarda randevular doluyken neden bu herif te randevu kolaylıkla var bi düşünün.. millette kötü davrandığı için var. Eğer HAK diye birşey varsa biz haram ediyoruz. Alalım sağlıksız gebelik dediği bebek 24. Haftalık

Fatma Kaya – 3 ay önce
Hastaneyi ilk kez deneyimledim. Personeli doktorları dahil olmak üzere ilgililer. Alıştığımız devlet hastanesi ilgisizliği asla yok. Hatta siz bakinirken güvenliğinden memuruna sormadan kendileri yardımcı olmaya çalışıyorlar.
Sinir katsayısı artmadan ve ego savaşı olmadan çıktığım ilk hastane o şekilde ifade ediyorum.
Hastanenin yönetimini ve emeği geçenleri tebrik ediyorum belli ki tek tip iletisim içine girmeyi hedef edinmissiniz oldukça şık duruyor dışarıdan hasta gözüyle. Yardımcı olma çabanız harika. Aslında insani olarak olması gereken bu ama o kadar kötü ki devlet kurumlarının durumu o sebeple farkınızı buradan paylaşmak istedim. Sakin bir hastane kalabalık değil. Bina lokasyonu ağaçlık bir alanda çok güzel ama eski
böyle güzel yönetim bence daha bakımlı bir binayı hak ediyor yetkililerin ilgilenmesi lazım.

Ali Koyun – bir ay önce
Doç.Dr Fatma Armağan Hazar hocam sayesinde çocukluk zamanında geçirmiş olduğum hastalığa istinaden hayata tekrar döndüm. Göğüs hastalıkları dalında 1 numara , herkese tavsiye ederim.
Teşekkürlerimle…

Songül Korkmaz – 2 ay önce
Ben Ankara’dan ablam dolayısıyla Süreyya Paşa Hastanesi ile tanıştım. Hep hastanenin adını duyuyordum ama hayatımda dönüm noktası acı tecrübe olacağını bilmiyordum. Canımın yarısını orda bıraktım. Ablama akciğer kanseri teşhisi kondu ve hastaneyle tanıştık. Doktorları hemşireleri hepsi güler yüzlü son derece yardımcı oldular o dönemde ama başaramadık ablam hayattan koptu o yüzden Süreyya Paşa sayesinde hayatımda ilk defa ölümle tanıştım ve adını duymak istemediğim bir hastane .

Barkın Aydın – bir ay önce
Covid testi açık alanda yapılıyor bu çok hoşuma gitti. Maltepe devlet hastanesinde kapalı alanda yapılıyordu. Covid olmasan bile kaparsın o havalandırmasız alanda. Test için ve aşı için gittim memnun kaldım.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir