İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Tepekule, 2108/13. Sk. No:1, 35530 Bayraklı/İzmir

Telefon: +90 232 306 00 16

Hizmet Saatleri: hafta sonu, kapalı- hafta içi, 08.30- 17.00

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği YOL TARİFİ

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
Gülfer DOĞAN-
bir hafta önce
Dahiliye bölümü hariç istediğiniz her bölüme gidebilirsiniz. Acil bölümünde ki hemşireler de çok saygısız. Hepsi bu işin uzmanı degil gibiler.
Betty Bet- dört ay önce
Ben betül persembe günü safra kesesi ameliyatı olduğum bu hastanenin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.Başta Ali Osman Akten hoca olmak üzere tüm personel son derece ilgili..Diger hastanelerde ameliyat tarihimi cok ileri tarihlere attılar.Fakat bu hastanede isleyiş çok başarılı.Herkese cok teşekkürler..
İrem Talhan- altı ay önce
Dahiliye doktoru aşırı ilgisiz 1 saat muayne sırası beklememe ragmen istediğim tahlilleri vermedi kaydımı sildirip beni gönderdi. Kapının önünde oturan sekteride aşırı terbiyesiz hastlara “geç şuraya, git” şeklinde uslüpsuzca konuşuyor. Vaktinizi çalan, sizinle ilgilenmeyen iğrenç insanlar.
MURAT GÜNGÖR- beş ay önce
Şehir içi eski Fransız hastanesi kullanışlı, araç parkı zor🤷
Huriye Karaduman- bir yıl önce
Allah aşkına neden randevu alamıyorum babam 100 kere aradım ama bir türlü hastane programı 182 de gözükmüyor delircem artık böyle bir sistem olmaz olsun bu nedir yaaaaaa ölüncemi randevu vereceksiniz yazıklar olsun bu yıldızlarıda önde gözüksün diye verdim nalet olsun sizin yapacagınız işe yaaaaaaaaaaa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir