Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Mansuroğlu, 286/10. Sk No:7, 35535 Bayraklı/İzmir

Telefon:+90 850 222 53 68

Hizmet Saatleri: pazar, kapalı- cumartesi, 09.00-18.00- hafta içi, 09.00-18.00

Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
ENVER DEĞER-
üç gün önce
Son derece titiz saygılı güler yüzlü çalışanları ile mükemmel bir hastane.Son ziyaretimde göz doktoruna gittim (Mehmet Kantarcı) oldukca bilgili ve ilgiliydi.Herkese tavsiye ederim.
Ezgi Dökme- üç ay önce
bugün 3 kişi anadolu sigorta kapsamında check up yaptırdık.8.30 da başladık,saat 10 da bitti.kahvaltı ikram ettiler.hiç hasta yoktu yeni olduğu için.bende check up nerede yaptırabilirim araştırırken öğrendim bayraklıda yeni yerleri olduğunu.tavsiye ederim herkese
bilge yapağcı- üç ay önce
Çocuk Dr u için gidiyoruz kayıtta ki çalışanlar biraz daha ilgili ve güler yüzlü olabilir genelde yoğun olmuyor
Aysu Aksehirlioglu- bir ay önce
Acil girişinde daha ilgili olunabilir,acil olmasa acile gelmeyiz mıy mıy hizmet hoş değildi.
Çağrı Polat- üç yıl önce
Lüks ve kaliteli bir hastane olmuş. Özel sağlık sigortasının halledilmemesi kötü olmuş. Yapılması lazım..
Ben Ser- yedi ay önce
Su gerekli yerde bulunmamakta, insan bir sebil koyar Acibademdeki gibi. Hasta sayisi az ve cok temiz. Doktorlar da hasta sayisi az oldugundan daha cok ilgileniyorlar. Randevu almak kolay.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir