Kiraz Devlet Hastanesi İzmir’in Kiraz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Kiraz Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah, Atatürk Bulvarı Kubilay Sk No:9, 35890 Kiraz/İzmir

Telefon: +90 232 572 30 23

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Kiraz Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Kiraz Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Ali ÖZTÜRK-
2 ay önce
Personel ilgili, hasta memnuniyeti ön planda. Yemekler guzel. Otopark sorunu da yok.
Sukru Kursan- 3 yıl önce
arkadaşlar kiraz devlet hastanesi sağlam insanı hasta ederler neden diye sorakcak olursanız akşam saatlerinde eşimin doğum sancısı başladı hastaneye geldim kiraz devlet hastanesi büyüsün yeni hastane isteyelim hasta sayısı artsın …
Eray ovacık- 2 yıl önce
Acilde görev yapan Dr. Hatice hanım bilgi ve tecrubesi harkulade. Diger doktorlarımızda iyidir fakat herkes Hatice hanımdan memnun. Teşekkürler Hatice hanım.
Ceylan ÖZTÜRK- 4 yıl önce
Allah düşürmesin, çok bilmiş çalışanları var. Kan alırken bile eldiven kullanmazlar.
hobu- 2 yıl önce
Aşırı yetersiz imkanı olan ödemiş devlete gitsin ne yaptıkları belli değil

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir