Kınık Devlet Hastanesi İzmir’in Kınık  ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Kınık Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Poyracık, Soma Cd No:24, 35990 Kınık/İzmir

Telefon: +90 232 687 11 82

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Kınık Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Kınık Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Meltem Çekin-
2 yıl önce
Hastane genel olarak iyi fakat düzeltilmesi gereken bir çok şey olduğunu düşünüyorum. Öncelikle babaannemi pansumana götürdüğümüzde hemşire hem pansumanı kötü yaptı hem de doktor benden daha mı iyi bilecek diye çıkıştı. Daha sonra kan …
Doğan YAYDAR- 10 ay önce
Yeni açılan hastanede çoğu bölüm bulunuyor, yerel halkın ihtiyaçlarını görüyordur umarım.
fatma yaydar- 9 ay önce
İyi kadrosu ile temiz hastane
Yusuf Kabak- bir yıl önce
Genel olarak iyi ve güzel bir hastane
Bahattin Akdeniz-bir yıl önce
İnşaatında çalışmıştım

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir