Lokman Hekim Akay Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Lokman Hekim Akay Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Lokman Hekim Akay Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Kavaklıdere, Büklüm Sokağı No:4, 06700 Kavaklıdere / Çankaya/Çankaya/Ankara

Telefon: 4449911

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Lokman Hekim Akay Hastanesi YOL TARİFİ

Lokman Hekim Akay Hastanesi 

Yorumları-şikayetleri

SÜLEYMAN EVREN TAPLI-bir ay önce
2 aydır ” yanlış bir teşhis olan “mide ülseri teşhisiyle Ankara’da farklı hastanelere gidip ilaç tedavisi gördüm. Ancak hiç bir faydası olmadı. Ateş; aşırı şekilde mide, göğüs ve sırt ağrısı şikayetiyle 3 gün üst üste gittiğim acil servislerde de maalesef doktorlar doğru teşhis koyamadı.12 Ocak 2022 tarihinde Lokman Hekim Akay Hastanesinden Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Benan KASAPOĞLU’undan saat 15.30’a randevu aldım. Dayanılmaz bir ağrıyla gittiğim ilk muayenede şikayetlerimi dinledi ve hemen ultrason çekti ve sorununun safra kesesi iltihabı olduğunu söyledi.Ve hemen tüm tahlillerimi istedi. Mesai sonu olmasına rağmen tahlil sonuçları bekledi ve beni Genel Cerrah Doç. Dr.Haydar CELASİN ‘e sevk etti. Mesaisi bitmiş olmasına rağmen tekrar hastaneye gelerek beni muayene eden ve gerekli ilk müdahaleyi yaptı 13 Ocak günü de sonderece ilgili ve uzman ekibiyle başarılı bir ameliyat yaparak beni sağlığıma kavuşturdu. Hastaneye girdiğim ilk andan itibaren doğru teşhisler koyan Sn.Prof.Dr.Benan KASAPOĞLU’NA, alanında son derece uzman,ilgili ve güleryüzlü Sn.Doç.Dr.Haydar CELASİN’e ve taburcu olasıya kadar son derece ilgili, alanlarında uzman hemşirelere ve personele çok teşekkür ederim. Ve Tüm hastalar için şifa kapısı olduklarına inanıyorum.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
aykut işler-2 hafta önce
Özel Hastahanenize geldiğimde randevulu hasta olmama rağmen 25 dk dan fazla bekletiliyor içerisi tamamen karmakarışık ilgisiz suratsız sağlık personeli ile ticarethane mantığıyla ilerleyen dolu bir sağlık kuruluşu. gastroenteroloji bölümünde çalışan bankoda duran çalışanınız ne bir bilgi ne bir ilgi birşey sorulduğunda afra tafra yaparcasına hal ve hareketlerde bulunuyor.. kendisine kesinlikle bu durum bildirilmesi lazım. Benim gibi mağdur olmamanız için önermiyorum.
İşletme sahibinin yanıtı- 2 hafta önce
Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.
Nermin Yıldız-bir hafta önce
Yıllardır yapılan tüm tedavilere inatcı baldır ağrılarım için gittim. O kadar çok hastane ve dr deneyimim olmuştu ki sonu hüsranla biten. Yine bir ümit dedim dayanılmaz ağrılarım vardı çare aramaktan başka birşey gelmiyordu elimden (çeken bilir). Denemediğim tek tedavi yöntemi kalmıştı GETAT BÖLÜMÜ nde OZON TEDAVİSİ için DR MEHMET HOCA NIN kapısını çaldım. Ve iyiki diyorum. Samimiyetine kapsamlı muayenesine ilgisine ve uyguladığı tedavi sayesinde ağrılarımın geçmesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Hocam yıllardır bu ağrıyla yaşadım sayenizde ağrısız hayatın nasıl olduğunu tattım sonsuz teşekkür ve minnetle🙏 Tavsiyem şudur ki eğer halaa ağrı çekiyorsanız Dr Mehmet hocayla yollarınız kesişmemiştir
İşletme sahibinin yanıtı3 gün önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
İsmet Berçin-2 ay önce
Hastanenize geldiğimizde randevulu olduğumuz halde muayene olacağımız bölümün önünde karışıklık ve kalabalık mevcuttu.Kat sorumlusu adının sonradan Fadime Gökkaya olduğunu öğrendiğim hanımefendi hemen müdahale etti. Kendisi gayet naif ve yardımsever. Randevu saatimiz geçmişti ve desteği ile muayeneye girebildik.Hastanelerde bu tarz ilgi alakayi bulmak nadir çünkü .Orada olduğumuz sürede tek tek herkesle ilgilendi, karmaşa bitti. O esnada sohbet etme şansımız oldu. Nurullah hoca hakkında güven verdi. Telefon numarasıni istedik verdi sağolsun. İhtiyaç duyduğumuzda bize her zaman yardımcı olacağını söyledi. Muayene sonrayı tetkik sonuçları ve göz ameliyatı randevusu alabilmek için santralden aradığımızda bir türlü bölüme ulaşamadık. Sağolsun Fadime Hanım’a ulaşarak bilgi alabildik. Özellikle göz ameliyatı gibi operasyonlarda gergin oluyor insan, bu tarz yardımsever ve iyi niyetli insanlar rahatlatıyor sizi ve karar vermenize yardımcı oluyor. Sadece muayene olup fikir alıp gideceğimiz hastaneden ameliyat olup dönüyoruz. Operasyon sürecinde sayın Nurullah Çağıl’a, Samet Bey’e ve sürekli bizimle ilgilenen Fadime Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Şu an operasyon sonrası üçüncü gün. Umarım sonuçları güzel olur.
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Bilal Tekok-4 gün önce
5 gündür Lokman Hekim Akay Hastanesinde yatmaktayız. Başta Prof.Dr.Özgür Uğurlu olmak üzere 3.kat servisinde bulunan Berat Hanım’a, Merve Yıldırım ve Habibe hemşireye, temizlik personeli Nazik ve Ayşe Ablamıza ve dahi tüm kat çalışanı sağlık personelinize gönülden müteşekkiriz. Bizi evimizdeymişiz gibi hissettirdiğiniz için kucak dolusu sevgiler. İyiki varsınız…
İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir