Muğla Yücelen Hastanesi  Muğla Menteşe ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Muğla Yücelen Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kötekli, Kötekli Mahallesi Marmaris Bulvarı, 65. Sk. 22/C D:1, 48000 Menteşe/Muğla

Telefon: 444 8 040

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Muğla Yücelen Hastanesi YOL TARİFİ 

Muğla Yücelen Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Müfettiş Tamirci Çırağı – bir ay önce
Bölgede en başarılı güler yüzlü hizmet. Ancak hastane önünde insanların iyi niyetini suistimal edip dilenen, yol parası isteyen insan görünümlü üçkağıtçı Lara dikkat edin aldanmayın..
Aslı Yardım – bir ay önce
Kadın doğumdan doktor Ceren hanıma sürekli gidiyorum Güler yüzlülüğü ve sorduğum her sorunun cevabını açıklayıcı ve sabırla bilgilendiriyor çok sıkı takibiyle güvenli bir şekilde gebeliğimi sürdürüyorum kendisine çok teşekkür ederim
Mehmet Yuvacık – 6 ay önce
Aile sağlığı merkezleri daha ciddiyetli ve sistemli çalışıyor. Hafta içinde randevusuz gittiğimiz çocuk doktoru sayın Tansel Hanım’dan sıra aldık, takribi 25 dakika kadar bekledikten sonra tam sıramız geldiğinde, şaka gibi randevuların dolduğunu, diğer çocuk doktoru Hasan Bey’den randevu almamız gerektiğini söylediler. Bu arada hasta almaya devam ettiler tabi. Çocuğumun acil bir durumu yoktu Allah’a şükür. Ama olabilirdi de. Tekrar randevu aldık, ve tabi yine bekledik. Bu kadar sürmedi tabii ki. Hasan Akkuş Bey’e muayene olduk. Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim. Çocuk doktoru Hasan Bey, gerçekten işini severek yapan, birisi, davranışlarından, muayenesinden, samimi konuşmasından belli. Allah razı olsun. Yani bir yerde bu mağduriyet, şansa dönüştü bizde. Hasan Bey ile tanıştık. Ama MUĞLA YÜCELEN Hastanesi’ne gidene kadar tavsiyem en yakın aile sağlığı merkezine gitmeniz. Muaynene yüz küsur lira içerisnde tetkiklerin de olduğu belirtilen fişimi aldım. Fakat yapılan gaita testi için de 115₺para aldılar. Devlet ile birlikte vatandaş nasıl soyulur, burada gördüm. Muğlaya şehir dışından gelen birisi olarak gördüğüm kadarıyla tek özel hastane olmanın verdiği boşvermişlik son aşamasına gelmiş. İnşallah yeni özel hastaneler açılır, bunların saltanatına son verilir. Saygılar.
necla celik – 3 ay önce
Hastane girişinde HES kodu sorulmuyor. Dr muayene randevu alsanız bile saatlerce bekliyorsunuz. Organizasyon bozukluğu ile hastaların bekleme salonları çok küçük ve herkes dibdibe ve ayakta. En kısa zamanda idarenin düzelmesi ve hastaların randevu saatinde doktora girmesi sağlanmalı.
E. – 3 hafta önce
sahin bey ile goruseceginiz 5 dakika icin 4.5 saat beklemeniz gereken özel hastane. vasat alti, rezalet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir