İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe Belediyesi Tıp Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe Belediyesi Tıp Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Çınar, Başakçı Sk. No:5, 34840 Maltepe/İstanbul

Saatler: 07:30 – 17:00

Telefon: (0216) 367 16 00

Maltepe Belediyesi Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Maltepe Belediyesi Tıp Merkezi YORUMLARI 

m. ert – bir ay önce
Eşimde bende memnun kaldık. Uzun süredir dev.hastanesinin cildiye bölümünü takip ediyorduk bi türlü bulamadık burada cildiye branşı dahil pekcok yeni bölüm açılmış. Açıkçası evt sabahları çağrı merkezi yoğun olabiliyor ama birkaç dk. Beklemeye değer diye düşünüyorum.

Özge Özyıldırım – 2 ay önce
Bugün 4,5 yaşındaki kızıma kan testi yaptırmak üzere gittik. Kapıdaki güvenlikten vezneye, çocuk doktorundan laboratuvara kadar özel hastanede olmayan ilgi burada vardı. Üstelik kızımın damarları çok ince. Farklı hastanelerde pek çok zorluk yaşadık bugüne dek. Ancak burada çok profesyonelce kan alındı. Her şey için çok teşekkür ederim.

Oguzhan ünsal – bir ay önce
Güvenlik ten doktoruna kadar. Hepsi kibar,nazik ve ilgililer. Özel bir hastaneden farkı yok. Hepsine sonsuz teşekkürler. Yalnız erken arayın randevu için yoğun.

emine şahin – bir ay önce
Çok güzel memnun kaldım. Teşekkürler emegi geçen herkese yorumlari okudum randevu sorunu yaşayanlar var bana sabah arayın demişlerdi aradım ve biraz bekledim devlet hastanesinden sıra bile alamıyoruz

Özlem Aslan – bir hafta önce
Heryerde 65 yaş üstü öncelik var hani bu poliklinik de neden yok hiçççç beğenmedim madem insanlara iyilik yapılıyor tam yapın operatördeki bayan uslubunu hiç beğenmedim

 

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir