İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe Devlet Hastanesi – Acil Servis ( 7/24 ) ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe Devlet Hastanesi – Acil Servis ( 7/24 ) Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Altayçeşme, Çamlı Sk No:18 D:20, 34843 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 459 77 70

Maltepe Devlet Hastanesi – Acil Servis ( 7/24 ) YOL TARİFİ 

Maltepe Devlet Hastanesi – Acil Servis ( 7/24 ) YORUMLARI 

AEmin Kalkan – bir ay önce
09/01/2022 tarihinde babam rahatsızlandığı için acile gittik. muayene ve PCR testi yaptıracaktık. 23-24 yaşında pratisyen bir bayan Muayene sonunda PCR istiyormusunuz diye sordu EVET dedik. dediki ben muayene ederim fakat gerek duymazsam PCR yaptıramazsınız!!!. Peki biz sadece pcr testi yaptıralım dedik . sürüntü verdik 36 saattir bekliyoruz ala sonuç çıkmadı ve babamın durumu daha da kötüleşiyor.

ad koca – 4 ay önce
Sabahın 6 sonda geldik eşimle.sürüntü pcr testine.bir Allah’ın kulu acılde yok.kayıt sonrası 7 ye kadar bekletiliyoruz.Neden ?dr hanım o kadar çalışmak istiyor sanırım.bu arada ekranda ismi yanan Benım ama bekleme alanındayım.

murat Ozerdem – 3 ay önce
08.11.2021 tarihinde MR sonucu göstermek için randevum vardı saat 14.00 da bilgim olmadan randevu saatim 14.50 ye alındı hastaneye gittiğimde ise doktorun hastanede olmadığı bilgisi verildi hasta kayıttan yeni randevu talebinde bulunduğum da bana randevuları yalnızca doktorumun verebileceğini söyledi 09.11.2021 tarihinde saat 09.40 ta Beyin ve sinir cerrahisinde görevli doktor Nurgül Balcı Öktem hanımın yanına gittim bana randevusuz bakılamayacağını söyledi durumumu anlatmak istememe rağmen kendisi mesai saatleri içerisinde telefonla konuşurken işim var şuan sizinle uğraşamam gerekli yerlere şikayet edebilirsiniz dedi ilgisiz alakasız kesinlikle hasta sağlığını düşünmeyen
bir doktor gerekli yerlere şikayette bulundum fakat sonuç çıkacağımdan pek ümitli olmadığım için buraya da yazmak istedim .

İREMCE EĞLENCE – 4 ay önce
Randevu alıp gidiyorum doktor yerinde yok. Zorla muayene oluyorum. Muayene dediysem yanlış anlaşılmasın derdimi anlatıyorum 2 metre ilerden… Derdimi dinşerken Corona virüsüne çok dikkat ediyorlar uzaktan uzağa muayene ediyorlar. Muayene ederken odada ben ve doktor dışında 2 kişi daha var ve benim şikayetimi onlar da dinliyor. Hasta mahremiyeti diye bişey yok. Coronayı kendilerine gelince çok dikkat 3diyprlar ama hastalar kapıda sırasının gelmesine ramen muayene olamıyor. Boş yere maaş alan insanlar doktorculuk oynamaya gelmişler hastalarla ilgilenmek yom yüzümüze bile bakmıyorlar bu yetkililer hiç mi denetlemiyor burayı. Maltepe gibi bir yere yakışmıyor. Buraya gelmeyin, hadi yanlışlıkla geldiniz yada mecburen gelmek zorunda kaldınız dahiliyeden Zuhal koça asla randevu almayın.

Seren Dalkılıç – 2 ay önce
28.11.2021 tarinde sabah 6.00 da nefes alamaz halde şiddetli sırt ağrısıyla acile gittim …
Sonuç gaz sancınız mı var ? Size lahman yapalım dendi …
E nabızımada karın ağrısı olarak yazmışlar ..şaka gibi …
Ertesi akşam yine sırt ağrısı ve nesef alamama şikayetiyle yine gittim .. Bu sefer covid testi istediler … E nabızıma yansıması kırgınlık ..benim iğneyle ve ilaçla geçmeyen dayanılmaz bir sırt ağrım nefes alırkende sırtıma giren kırap şikayetim var ….
Derdimizi dinlemiyorsanız tehşiste bulunmayın canımızın derdideyiz …

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir