Özel Medicus Klinik Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır.  Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Side, Kazım Karabekir Cd. No:50, 07330 Manavgat/Antalya

Telefon: +902427531111

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Medicus Klinik YOL TARİFİ 

Özel Medicus Klinik

Yorumları – Şikayetleri

Sieglinde Grünbein – 5 ay önce
(Google tarafından çevrildi) 3 1/2 yaşındaki torunumuzla oradaydık. Ateşi, ishali ve kusması vardı. İyi çeviri, bahsetmeye değer tek olumlu şeydi. Tedavi için 2 saat bekledikten sonra kanı feci şekilde çekildi. Değerlendirme için uzun süre beklemek – sırf para terziliği. Tavsiye edilmez. Ama acil durumda hiçbir şey kalmadı. Hastanede ulaşım ve her şey 300 € üzeri ödenecek. Fatura hemen oradaydı – bekleme süresi yok. sana hiçbir şey anlatılmadı
Alexander Müller – 6 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Gerçekten harika bir klinik! Şiddetli bir boğaz ağrım vardı ve onu otel doktoruna götürdüm, bana garip damlalar verdi ve 150 € düştü. Damlalarla daha iyiye gitmediği için tabi ki bu kliniğe gittim, Almanca konuşuluyor, otelden kendi transferiniz ile alınıp tekrar getirileceksiniz, doktor çok yetkindi. Şimdi antibiyotik aldım. COVID testi, ilaç ve havale ile fiyat 130 €! Burada soyulmayacaksın. O yüzden tatilde kendinizi kötü hissediyorsanız mutlaka bu kliniğe gidin.
Olga – 3 ay önce
 Harika bir klinik! Kulak ağrısıyla hemen aldılar, Rusça da biliyorlar! Çok güzel personel ve iletişim.
Reto Meier – 6 ay önce
 Çok iyi bir ekip ve iyi süreçler. İyi hissettim ve iyi tavsiye edildi. Diller Almanca ve İngilizce mümkündü.
Tanja Hankk – bir yıl önce
Sistit yüzünden oraya gitmek zorunda kaldım. Çok güzel doktor. Beni otelden aldılar. Muayene dahil 20 dakika içerisinde bitirildi. Ve hepsi çok güzel. Hızlı yardım için çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir