Medistate Kavacık Hastanesi NeredeMedistate Kavacık Hastanesi Nerede

İstanbul Beykoz ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Medistate Kavacık Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Medistate Kavacık Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK:34805, 34820 Beykoz/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 444 44 13

Medistate Kavacık Hastanesi YOL TARİFİ

Medistate Kavacık Hastanesi Yorumları 

Aylin Çağlı – 2 hafta önce
Özel anlaşmamız olması halinde yapılacak küçük operasyon öncesi ek ödeme çıkardılar. Üstelik daha önceden tüm işlemler yapılmış ve ek bir ödeme ile ilgili bilgi verilmemişti. Ne şans anlaşmalı olduğumuz kurumun mesai saati dışında, tam da operasyondan bir gün önce akşama doğru aranıp kurumunuzdan bize böyle bir bilgi ulaştı sabah ek ödemeniz olacak şeklinde…Hastane ile ek ödeme çıkardıkları an görüşme sağladım, böyle bir şeyin mümkün olmadığını, daha önceden bize bilgi verilmediğini ve bizi mağdur ettiklerini açıkça dile getirdim. (Çünkü babam operasyona girecek gibi ilaçlarını kullanmış ve tüm gün aç kalmıştı). Ertesi gün anlaşmalı olduğumuz kurumla görüştüğümüzde ise böyle bir ücret talebinde bulunamayacaklarını neye göre bizden ek ücret talep ettiklerini sorgulamamızı istedi ve kendilerine yönlendirmemizi rica etti. Bir gün önce ulaştığım hastaneye ve görüşme sağladığım kişilere nedense bir türlü ulaşamadım 🙂 Şikayet talebi oluşturayım dedim yine ilgili departmana bağlanamadım. Akabinde doktoru arayarak mağduriyetimizi dile getirdik ve operasyonu gerçekleştirmediğimizi söyledik. Kendisi ilgili kişilerle görüşüp bizi aramalarını sağlayacağını söyledi ama hastaneden hala ses seda yok… Bu tarz küçük oyunlarla insanları kandırabileceklerini düşünüyorlar ancak yanılıyorlar.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhabalar, şikayetinizle ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için telefon numaranızı iletebilir misiniz?

İsmail Bor – bir hafta önce
Gastroenterelojiden 17.15 te aldığımız randevu için arandık. Erken gelebilir misiniz diye biz de çalıştığımız için erken gelemediğimizi söyledik. Meğer doktor bizim randevuyu beklemek istememiş ve bize haber vermeden randevulu hastayı beklemeden hastaneden çıkmış. Randevuya saatinden önce gitmemize rağmen 17.30 a kadar bekledik ve bize kusura bakmayın doktor çıkmış dediler bu kadar sorumsuz bir özel hastane görmedim. Bize öncesinden randevuyu erteleyelim hastaneye gelmeyin diye haber verebilirlerdi. Gidip hasta haklarıyla ilgilenen kişiyle görüştüm bunu sanki çok normal bir şey gibi önemsemediler bir özür için bile geri dönüş olmadı. Hastasıyla ilgilenmeyen hastane neden bu işi yapar anlam veremedim. 2. gidişimiz yine pişmanlık. İlk kez gittiğimde baya eski olan MR cihazları da fiyasko. Sözün kısası bir daha bu hastane görünümlü ticari işletmenin yanından bile geçmeyeceğim.

İşletme sahibinin yanıtı :bir hafta önce
Merhabalar, şikayetinizle ilgili olarak size yardımcı olmak için bizimle telefon numaranızı paylaşabilir misiniz?

Salim Özübek -3 hafta önce
Bugun 13:50 de suruntu covid testi verdim. Verirken 17 gibi sonuc cikar dediler ama simdi sordugumda
Gece 24 te sonucu olabilecegimi soylediler. O da supheli. Sonucu erken alayim diye gitmistim oysa bu hastaneye. Hastaneden genel olarak memnunum.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhabalar, şikayetinizle ilgili konuyu ilgili birime iletiyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

B. G. – bir ay önce
Saat 20:11de çağrı merkezini arıyorum. Dilek hanım telefonu açıyor. Çocuk acil doktoru var mı diye sordum, acile bağladı, acil bölümü telefonu açtı kapattı. Tekrar aradım, tekrar bağlanmasını istedim. Telefon 50sn çaldı fakat cevap alamadım. Telefona bakamayan acil bölümü hastaya hiç bakamaz…

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhabalar, şikayetinizle ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için telefon numaranızı iletebilir misiniz?

Tayfun Fener – 4 hafta önce
Doktorlar muayene dışı, film ve tahliller isteyerek faturayı şişiriyolar. Memnun kalmadığım muayene sonrası gittiğim başka hastane doktoru yapılan kontrolleri gösterdiğimde çoğunu gereksiz buldu.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhabalar, şikayetinizle ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için telefon numaranızı iletebilir misiniz?

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir