Özel Yaşar Hastanesi NeredeÖzel Yaşar Hastanesi Nerede

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Yaşar Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Yaşar Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kartaltepe, İncirli Cd. No:22, 34144 Bakırköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 543 51 51

Özel Yaşar Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Yaşar Hastanesi Yorumları

Aleyna Demir – bir ay önce
Ferah, temiz ve çok başarılı doktorlar olduğunu duyduğum bu hastaneye 1 yıldır düzenli geliyorum çünkü hem bel ameliyatı oldum fizik tedavi için hemde annemin kalp ameliyatı için çok bulundum. Ama asla tek sıkıntı yaşamadım ve aksine her konuda memnun kaldığım düşük fiyatlı bir hastane. Tavsiye ederim asla gözünüz arkada kalmaz.

sedat kaya – 3 hafta önce
Doktorundan asistanına temizlik görevlisine herkese ilgilerinden dolayı teşekkürler:)
Fiyat olarakta gayet uygun bu pandemi döneminde bence çok mantıklı

Merve Aydın – bir ay önce
Tecrübeli ve alanında uzman doktorların olduğu harika bir hastane. Ayrıca pandemilerde hastanelerden benim gibi korkuyorsanız burası çok hijyenik olduğundan içiniz rahat gidebilirsiniz.

Tuğçe Özalan – bir ay önce
Böbrek taşımı kırma operasyonum burada yapıldı ve çok tecrübeli doktorlar sayesinde hiçbirşey hissetmeden kısa sürede evde buldum kendimi. Çok şükür atlattım Allah kimseye taş ağrısı vermesin.

SeRKaN ABDULLAH A. – bir ay önce
Girişte direkt muayene ücreti alıyorlar muayene odasına girince Covid testi yaptırmadan sizi muayene edemem dedi oradan da bir soygun amaçlılar sonra benimle aşı muhabbetine giriyor aşı olmadığım için ismin soyismin var Korona olursam dava edeceğim seni diyor bu ne rahatlık bu ne cüret bu ne terbiyesizlik Soyguncu bir yer kesinlikle…. aynı zamanda işe yaramaz saglıkta şiddete hayır ama bazılarının tahrik gücü çoook yuksek aşı madem bu kadar etkili bu kadar koruyor bu kadar güvenilir ve sen aşı olmuşsun ve korunuyorsun Benim aşı olmam seni niye ilgilendiriyor Bu benim problemim korkması gereken benım degil mi ılk ve son gıdişim asla adımımı atmam!!!!

Ohannes Suylunoglu – 2 ay önce
Poliklinik muyanesi için sıra bekliyorsunuz aaa birde bakıyorsunuz ki hastane check-up kampanyası yapıyormuş sizden önce ha bire check-up MÜŞTERİLERİNİ hastaların önünden alıyorlar. Üstelik onlar sağlam biz hasta iken…

Cansu Yılmaz – bir ay önce
Çok profesyonel doktorları bünyesinde barındıran başarılı bir hastane gerçekten bir çok alandaki doktorlarla tanışma fırsatımız oldu ve gerçekten sizin sıkıntınızı çözmeden bırakmıyorlar ama gereksiz yere test de istemiyorlar. Yani ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar.

MEHMET GÜRSOY – bir ay önce
Doçent bey Hakan Bingöl hocam babamı ameliyat etti ve sorunsuz çok iyi bir operasyon atlattık. Sonrasındaki yaklaşımı ve alakasıyla da hekimliğinden 10 puan alan muhteşem doktor ve hijyenik odalarıyla ve personelleriyle harika bir hastane.

Aslıhan Demirci – bir ay önce
Acil servise getiren babam ile o kadar güzel ilgilendiniz ki helal olsun bu azim, özen ve dürüst yaklaşım için çok müteşekkirim özellikle Dr. Magamed Akhmedov hekimime saygılar sunarım.

Sezin Yunay – 2 ay önce
Şiddetli diş ağrım için gittim. Apse olduğunu ve dişimin bir an önce kanal tedavisi gerektiğini söyledi doktorum. Şaşırdım bundan önce gittiğim her doktor çekim önermişti. Bu durumu dile getirdiğimde doktorum kurtarılacak bir diş çekilip yeni diş yapılırsa eskisinin yerini tutmaz dedi. Sözü o kadar hoşuma gitti ki para odaklı değil gerçekten sağlık odaklı çalışan bir hastahane.

Selin Aykar – 2 ay önce
Endoskobimi bu hastahanede yaptırdım. Zorlu bir süreç olduğunu söyledikleri halde doktorum ve asistanı sayesinde çok rahat geçti. Endoskopiden sonra midemde ne yanma hissi ne de karın ağrısı şikayetim oldu .

Hülya Obur – bir ay önce
Çocuğum için doktor bakarken burayı tavsiye etti yakınlarım ve çocuk doktorunun pedagojik yaklaşımı ile çok memnun kaldığımız bir muayene ve tedavi süreci atlattık. Profesyonellik başka bir şey ve buradaki doktorlar çok iyi gerçekten.
Beğen

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir