Özel Yedigün Tıp Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Yedigün Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. 130/A-B-C-D, 35100 Bornova/İzmir

Telefon: +90 232 342 19 00

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Yedigün Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Yedigün Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Fata Morgana –
iki hafta önce
Yaklaşık 1 ay önce akşam da bizim oglan havale geciyordu,cocuk kasıldı, saniye le evden çıkıp en yakın hastane yedigun geldık, ordaki iki noabetcı kız hemşireler vardı hemen hocayi çagrıdılar mudale ettıllar sonra ege universiti acil servis çagırdılar. Valla sizin saniyezde cocuga kurtardık Allah razi olsun size, o iki hemşire bir de doktor siz olmazdı eger kim bilir ne olacaktı, size çok çok teşekur ederız 🙏🏼
Arzu Uslu- bir ay önce
Kadın hastalıkları suna yurdsevere muayene için gözüktüm hiç bir şekilde ilgilenilmedi olan hastalığımın olmadığını iddia edip farklı bi bölüme gözükmem gerektiği söyledi hiç memnun kalmadım üstelik böyle bir rahatsızlığım var deme rağmen ters bi şekilde terslendim gitmeyin hiç iyi bir hizmet göremezsiniz
Ezgi K- altı ay önce
1 ayı geçkin süredir öksürük ve kulak tıkanıklığı şikayetiyle başvurduğum Kbb doktoru Muhittin Keleş kesinlikle çok kötü bir doktor ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ne iş yapıyorsun diye sorup çalışmadığımı öğrenince takıntıların var senin evde durmaktan gidip çalış deyip rahatsızlık sebebi olarak bunu gösterdi. İlaç yazmaya başlayıp herhangi bir açıklama yapmayınca neden oluyor peki sizce bu rahatsızlık diye sordum. Kulağını kaşıyıp duruyorsun ya ondan oluyor işte dedi. Halbuki kaşıntı gibi bir şikayetim yok ve böyle bir beyanda bulunmadım. Yani kısacası ne şikayet dinliyor ne de düzgün bir açıklamada bulunuyor bu doktor bey. Kendi kafasında kurduğu şekliyle sizi yargılayıp alay eder gibi cevaplar veriyor. Özel bir sağlık kuruluşunda özel ilgi bekleyecekseniz gitmenizi tavsiye etmem.
Ceyda’dan Nameler- dört ay önce
Tek yıldızı sıra beklemem e verdim. Kulak burun boğaz doktoru muhittin keleş duygusal açlık çekmiş ki insanları tepeden bakan insanlar la savaş halinde bir insan. Teşhis koymadığı halde ilaç yazan bir doktor.
E.T- beş ay önce
Hekimler izinli olabiliyorlar diye telefon ettim,hekim yoksa boşuna gitmemek için. Çok fazla aradım ama cevap vermediler. Mecburen gittim ve sıraya girdim,şüphe duymakta haklıymışım ki hekim izinliydi. Tenezzül edip telefona baksanız boşuna gitmemiş olurdum,insanların vakitleri değersiz değil. Sırada beklerken de telefon sürekli çalıyor durumdaydı ama bakmadılar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir