Memorial Antalya Hastanesi Antalya Kepez ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Memorial Antalya Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91, Dokuma, 07025 Kepez/Antalya

Telefon: +902423146666

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Memorial Antalya Hastanesi  YOL TARİFİ 

Memorial Antalya Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Sebile Tatar -2 hafta önce
Sayın hastane yetkilileri ve sağlık görevlileri, Cumartesi (22.01.2022) başımıza gelen bu sorumsuz ve ilgisiz tavrınızı dile getirmekten büyük bir utanç duyuyoruz ve hasta yakınları olarak büyük bir hayal kırıklığı içinde olduğumuzu size belirtmek isteriz. Şuan Antalya memorial,kepez, Antalya hastanesinde yatan babamız/dedemiz … Ped çekimi için Medstar hastanesine cumartesi girişi yapıldı. Verilen randevu saatinden geç alındı. Hareket ediyor anestezi verilmeli deyip 9.30 da çekilmesi gereken Ped 12.00 a ertelendi ancak 11.30 civarında çekildi. (ekstra ücreti de anında havale edildi) 40 dk süren ped çekiminden sonra 2 saat dinleneceği söylendi. Ped sonrası dinlenmesi için tek başına 78 yaşındaki babamızı odada yalnız ve ilgisiz halde bıraktınız. Radyasyon riskinden dolayı yanına refakatçı alamayacağınızı ve görevli hemşirenin takipte olacağını söylediniz. Ambulans gelecek diye her saat başı bizi oyaladınız. Tesadüfen kızı odaya girip babasının acı içinde, üşümüş, dudakları morarmış ve ilgisiz halde bulmuştur. Ne tesadüf ki hemen ardından saat 16.00 da memorial hastanesine transferi için gelecek ambulans geldi. Saat 9.20 de başlayıp 17.00 civarında biten bir serüvenden bahsediyorum. Böyle geniş kapsamlı bir hastanenin sadece 1 tane ambulansı olması ve onun da covidli hasta taşıması, kanser tedavisi gören birini tek başına bırakmak, umursamamak, kendi başına çırpınırsa çırpınsın deme bahanesini haklı kılamaz! Özel hastane(!) ödeme yapmadan yada az gecikmeli yaparaktan bir işlemi dahil gerçekleştiremediğimiz sağlık kurumları sanırım insani ve vicdani değerlerden uzaklaşmış, bir çok hastayı kendi kaderine teslim etmiştir. Sizin gibi kurumsal özel hastanelere güvenimiz kalmamıştır. Şikayetimizin arkasında olup gereken kurumlara kadar gideceğiz. Saygılar
Canan Şencan – bir hafta önce
Gebeliğimin 16. Haftasında İstanbul’dan tayin olarak geldiğim Antalya’da takibine başladığım kadın doğum uzmanı Timur Uğurlu hocama ne kadar teşekkür etsek azdır. Gebeliğimin takiplerini en başından beri kendisi yapıyormuş gibi titizlikle takip etti. Pozitif ve samimi tutumu, uzman yaklaşımı, hastasına gösterdiği nezaket mükemmeldi. 37. Haftamda gece yarısı saat 3 e doğru aniden başlayan doğum sancım yüzünden kendimi hastaneye zor atmışken, 10-15 dk içinde gelerek sıkıntısız şekilde doğumumu yaptırdı. Bizi sağ Salim bebeğimize kavuşturduğu için çok teşekkür ederiz. Ayrıca doğum yaptığım gece benimle ilgilenen ebe Feride hanıma da çok teşekkür ediyorum, bir anne şefkatiyle gebelere yaklaştığını belirtmek isterim.
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Merhaba, memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Mualla Bodur – bir hafta önce
Memorial Antalya hastanesi Ortopedi bölümünden değerli hocam Prof.Dr.Ahmet Turan Aydın oldukça problemli olan sağ diz ameliyatımı gerçekleştirdi. Oldukça problemli çünkü en az 10 yıl gecikmeli bir operasyondu ve değerli hocam ve ekibi başarılı bir operasyonla olumlu bir sonuca ulaştırdilar beni. Kendilerine saygı ile teşekkür ediyorum. Kendinizi ortopedide güvenle emanet edebileceginiz değerli hocam Prof.Dr.AHMET TURAN AYDIN hocama teşekkürlerlerimle…….
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Merhaba, memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Tolga Ozturk – bir hafta önce
Lütfen uzak durun.Hastane veya doktorların sizin sağlınız ve tedavi olmanız umurlarında değil.Tek dertleri sizi soymak. Gitmeden yorumları okudum ama yinede bir şans vermek istedim pişmanım. 4 dk lık muayene ₺490 tl Ve hiç bir tatmin edici açıklama yok. Bunlar doktor değil tüccar. Cimer e şikayetimide bildiricem.
Cansu Seyyar – 3 hafta önce
Merhaba 26.01.2022 de annem Ayşe Seyyar anju oldu bizimle her anlamda ilgilenen sekreteriniz Burcu Goncuk hanıma nekadar teşekkür etsek azdır güleryüzü samimiyeti ve işini bukadar özverili yaptığı için minnettarız
Esra Şengül -2ay önce
23.11.21tarihinde göğüs cerrahisi nde Abdullah bey ameliyat oldum.buraya ne yazsam az kalır. Sürekli beni motive eden ve beni hastaligimdan kurtaran doktorum Abdullah beye , ameliyat öncesi ve sonrası tüm güler yüzlü hemşirelere ve diğer tüm çalışan personel e güler yüzleri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Gerçekten mükemmel bir hastane. Her zaman başarılarınız daim olsun Memorial ailesi❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir