Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Mersin’in Tarsus ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Tekke, Donuktaş Cd. No:27, 33440 Tarsus/Mersin

Telefon: +90 324 613 47 00

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Mersin Tarsus Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Mersin Tarsus Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Okan Karahanli-
iki hafta önce 
Şu çalışma kadrosu ne zaman değişecek acaba , poliklinik kayıtta ki dengesiz suratsız varlıklardan kurtulunması gerek
Mustafa Egemen TANER– üç ay önce 
Ortamların pek hijyenik olduğunu düşünmüyorum. Koridorlarda dezenfektan bile göremedim. Tomografide 0 dezenfeksiyon. Herkes aynı yatağa yatıyor, örtü vs yok. Çok yazık. Sıra kavramı oluşturulmamış ve insanlar da bu kavramın varlığından bihaber şekilde tedavi hizmeti almaya çalışıyorlar. Sağlık Bakanlığı denetimleri bu hastanede yok galiba..
Muhammet Oğuz- üç ay önce 
Sürekli adam kayırma var kurum personeli iseniz önce girersiniz. Ama normal başvuru ile girerseniz sürekli beklemek zorundasınız. Burdan baş hekimliğine ricam şu adam kayırma işini bir kenara koyalım. Burası T.C devleti ve sizler gibi bizde vatandaşız. Yazıklar Olsun!!!
MUSA ÖZÇELİK- dört ay önce
Oldukça bakımsız, düzensiz ve pis bir hastane. 80 lerden kalma bir hastane görüntüsü var.
Gulsah Turan-
beş ay önce 
İlgisiz, kirli bir hastane danışmanlar kaba, kan numunesi alanlar acemi kötü bir hastane

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir