Silifke Devlet Hastanesi Mersin’in Silifke ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Silifke Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Burunucu, Merkez, 33960 Silifke/Mersin

Telefon: 324 714 11 59

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Silifke Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Silifke Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
fahri yıldız-
dört ay önce
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Doktor ve Hemşiresi çok ilgili, eşimle birlikte muayene olduk, bir saat içinde muayene kan tahlili ve istenen röngenler çekildi, Özel Hastanede bu ilgi ve sürat yoktur, Bölüm Doktoru sonuçları titiz bir şekilde özenle anlattı, ilaçlarımızı yazıp iyi dileklerini sunarak bizi yolcu etti, gördüğümüz ilgi ve saygı bizi çok mutlu etti, teşekkürler Silifke Devlet Hastanesi, teşekkürler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi Doktor ve yardımcıları.
Mehmet EROĞLU- beş ay önce
Kesinlikle gitmeyin 2.5 yaşındaki kızımı arı soktu zorla damar yolu bulundu çocuk kucağımda çırpınıyor yardımı geçtim acilden müsade odasına gidene kadar biyandan serum tut biyandan cocugu tut hiç kimsenin umrunda değil yardım istiyoruz duyan yok bide kendi aralarında tartışıyorlar 1 saat boyunca kimse ile kavga etmemek için dişimi kırdım resmen kesinlikle tüm personeli işten çıkarılmalı
yıldıray ekmekçi- iki ay önce
Randevu olmadan normal polikliniğe gidiyorsunuz doktorlar kapıda boş oturuyor ama randevu yok diye hastaya bakmıyorlar.
İlker ŞENOL- üç ay önce
Kadın Doğum Bölümü doktor, hemşire ve çalışanlarına teşekkür ederim. Sağlıcakla aldık bebeğimizi kucağımıza.
FİLİZ ALDIRMAZ- yedi ay önce
13 Temmuz 2021 gunu Kardiyoloji Doktoru Bariş ÇELIMLI’ye babami goturdum. Doktor ve yardimci elemani EKG çeken gorevli kan alan hemşireler son derece ilgili ve çok fedakarca çalişiyorlar. Hasta sayisi cok fazla.O yuzden hastaya cok zaman ayıramiyorlar. Hastane önunde ki açik cafe de herkes sigara içiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir