Op.Dr. Mehmet Topacan KBB Uzmanı Antalya Kumluca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Op.Dr. Mehmet Topacan KBB Uzmanı Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Meydan mah, Kaya Tower, 50. Yıl Cd. D:No:34/34, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon: +902428877979

Hizmet Saatleri: 08.30 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Op.Dr. Mehmet Topacan KBB Uzmanı YOL TARİFİ 

Op.Dr. Mehmet Topacan KBB Uzmanı 

Yorumları – Şikayetleri

Tuğçe Ozbek – 1 yıl önce

Kumluca ve çevre ilçelerin en büyük şansıdır Dr. Mehmet Bey. Alanında uzman, mesleğinin hakkını veren bir doktor. Öyle ki, sakinliği ve ‘her şey kontrol altında’ enerjisi veren tavrıyla kendinizden çok doktor beye güvenmeye başlıyorsunuz 🙂 iyi ki var, başarılarının devamını dilerim.

Mert Baylan – 1 yıl önce

Hekimliği, yardımcı personeli, kliniğiyle 5 yıldızın çok ve çok üstünde bir isim… KBB alanında bölgenin en iyisidir…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir