Özel Batı Anadolu Central Hospital İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Batı Anadolu Central Hospital Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Fuat Edip Baksi, Zeki Yavaş Sk. No:2/2, 35530 Bayraklı/İzmir

Telefon: +90 232 341 67 67

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Batı Anadolu Central Hospital YOL TARİFİ

Özel Batı Anadolu Central Hospital

Yorumları – Şikayetleri
Gamze Akan-
bir ay önce
Gittiğimiz en kötü hastane sayılırız. Yurtdışı için covid testi yaptırdık. Özellikle söyledik pasaportlarımızı alıp o şekilde giriş yaptılar. Çalışanlar nasıl oluyorsa pasaport bilgilerimizi girmemişler. 2 gün geçmesine rağmen arkadaşlara ulaşamıyoruz diyorlar. Hallederiz modunda olan personelleri yönetiminin kötü olduğunu gösteriyor. Bu hastaneye geldiğimize pişmanız
ŞENGÜL AK- bir ay önce
Eşimin covid nedeniyle hastaneye yatış yaptigi, aynı hizmeti alan arkadaşımızdan hiçbir ücret almayıp bizden ve SGK dan para almayi kendinde hak gören bir hastane, uzak durun. Kurumsal yapıdan uzak aciklamalar yapan muhattap bulamadığımız bir hastane.
Serkan Odabaşı- bir ay önce
Sözde özel hastane hastamızın durumu acil olduğu için yolda randevu alıp odanın hazırlanması istedik gittiğimizde öncelik ücret miş bir günlük yatırdık yaklaşık 2_3 saat sedyede bekledikten sonra yatakların dolu olduğunu boşaldıktan bize hazırlancağını söylediler. Ayrıca başhekim 4 günlük ücreti peşin verirsek hemen bir oda ayarlıcağını söylüyor resmen tuzak. Bu arada oda fiyatları koridor ve denizgören oda diye 2 ye ayrılıyor koridora bakan oda ile denize bakan oda fiyatları tam 2 katı bilginizi.
Belkıs Kalınkılıç-bir ay önce
Geçen hafta içinde covid aşısı için gitmiştim. Kayıt esnasında aşı yaptıranlara ücretsiz kemik ölçümü tiroid ultrasonu ve mamografi çekiminin ücretsiz olduğu bilgisi verildi. Başta biraz tereddütle yanaşmış olsam da böyle bir fırsatı kaçırmak istemedim elbette. Görevli kişilerden birisi sorulan sorulara biraz ilgisiz kalsa da, içlerinde mamografi ve kemik ölçümü bölümünde görevli Aysun Süzer hanımefendi, çok ilgili ve kibar davranışıyla hastaların takdirini kazandı. Ben de kendisinden çok memnun kaldım. Burdan kendisine tekrar teşekkür ederim. Görevini layıkıyla yapanın hakkını vermek gerek.
Ramazan Orhan- bir ay önce
Bugün hastanede işlemler bitti ödemeleri yaptım çıkışta fatura istedim. bana paranızı kartınıza iade edeceğiz tekrardan para almamız gerekiyor dedi.anca bu şekilde fatura verebilirim diyerek saçma bir uygulama var. Bana boş haneleri olan kağıt imzalatıp almak istedi. Kasa kısmı Bende boş haneleri doldurması konusunda ısrar etmem üzerine boş haneleri doldurdu. Ve 1800 lira alındı benden 900 lira iade edilmesi gerekiyor ama hala iade yapılmadı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir