Tınaztepe Galen Hastanesi İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Tınaztepe Galen Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Manavkuyu, 250. Sk. No: 23, 35001 Bayraklı/İzmir

Telefon: +90 232 966 14 14

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Tınaztepe Galen Hastanesi YOL TARİFİ

Tınaztepe Galen Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Emine Dümen-
bir hafta önce
Normalde sıfır yıldız verecektim fakat acilde ki doktor beyin ilgisinden ötürü bu puanı veriyorum , Girişte danışmada bulunan Hanımefendiye acil poliklinik hizmetlerinde ücret alınmadığı halde bana hasta halimle evrak imzalatarak ücret almışlardır , acil hizmetler SSK kapsamında ücretsizdir!!! Çoğu ilde bu uygulama olurken , izmir de ilk kez acil polikliniğinde ücret alındığına şahit oldum … 10.02.2022 tarihinde tekrar yazıyorum , Özel Tınaztepe Galen Hastanesi telefondan bana ulaşmıştır, ücret almadıkları kısım trafik kazası kalp krizi falanmış , kırmızı alandan ücret almıyorlarmış , yeşil alandan ücret alınıyormuş , ilgi ve alakaları için teşekkür ederim , bu konuyu araştıracağım;)
Arif Nakilcioğlu- iki hafta önce
Gastroenteroloji servisinde endoskopi ve kolonoskopi tetkiklerim yapıldı. Başta değerli hocam Prof.Dr Cem Çekiç, hemşireler Türkan Hanım , Merve Hanım ve hasta bakıcı Selma Hanım olmak üzere, tüm hastane personeli son derece ilgil , güler yüzlü ve samimi şekilde ilgilendiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Hiç bir olumsuzluk ile karşılaşmadım.Hastaneden son derece memnun ayrıldım.
Irem Cam- iki hafta önce
Yurtdisi ucusum icin bir gun onceden musteri hizmetlerini arayip antijen testi yapip yapmadiklarini sorarak, rahatca test zamanima kadar vakit gecirdim, ucusuma son 24 saat kala hastaneye gittigimde antijen testi yapmadiklarini soylediler, Izmir de cok biryer bilmiyorum ve bana gereksiz panik yaptirdilar, giristeki bayan antikor testi anlamislardir dedi. Ancak benim kimsenin beni dinlememis olmasi, yanlis bilgi vermesini tolere edecek zamanim ve durumum yoktu. Birsekilde baska bir ozel hastanede testimi sorunsuzca yaptirdim ancak bana yasattiginiz panik ve lakayt musteri hizmetleri icin sizlerinkiniyorum Tinaztepe Galen. Bundan sonra da gitmem de , tavsiye de etmem
ümit Birtek- bir ay önce
Ne kadar reklam yaparsanız yapın, nr kadar para harcarsanız harcayın, yapılan işler bir anda hepsini yerle bir ediyor. Sekreteryanız 3 gündür raporumu yayınlayamadı ve kırmızı reçete olduğu için ilaçlarımı alıp acil olan tedavime başlayamadım. Bu nenele bir daha hastanebize gelmeyeceģim ve çevreme de menfi kanaat bildireceğim. Osman ümit birtek
Elif Çakmaklı- iki hafta önce
31.01.2022 tarihinde mr için gittim telefonda farklı fiyat verildi hastaneye gittiğimiz de farklı bir fiyat verildi. bir nevi dolandırıcılık yöntemi sanırım. telefonda söyledikleri fiyat 550 TL hastaneye gidince 2 bölgedeymiş mr çekilmesi gereken yer diyip 900 TL alındı. 2 bölgedeyse mr çekilmesi gereken yer 550+550 1100 TL eder. Sanırım bir nevi dolandırıcılık yöntemi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir