Side Anadolu Hastanesi Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Side Anadolu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: 55 Side Bulvarı Yalı Mahallesi, 07330 Antalya

Telefon: 444 9 112

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Side Anadolu Hastanesi YOL TARİFİ 

Side Anadolu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Zuhal Durmuş Köksoy – 5 gün önce
Hastane hekimlerinden çocuk hastalıkları uzmanı Hasan bey ve birçok değerli hekimizin böyle önemli bir kurumda toplanması Manavgat halkı için çok önemli hastane personelinin güler yüzlü olması hekimlerimizin ve çalışanlarımızın hasta ve hasta yakınlarına saygını hoşgörülü içten davranması insanı mutlu ediyor Manavgat ımız için böyle bir hizmet veren kurumumuz olduğundan çok şanslıyız teşekkür ederiz özel Side Anadolu Hastanesi hizmetlerimizi ve başarılarınızın devamını dilerim….
Ömer Kılınç – 3 ay önce
Covid-19 dan çok kötü bir durumda 13.10.2021 tarihinde acilen yatış yaptım; önce Allah’a, sonra 2014 den beri hastası olduğum Döndü hnm a güvenerek özellikle side Anadolu hastanesine geldim. Psikolojim alt üst olmuş, Ölümle burun buruna gelmiş, Allahla başbasa bir odada nefes almaya çalışarak geçek günleri de düşünerek gittiğim hastanede, Covid-19 servisi hemşireleri karşıladı, güler yüzlü, sevecen, yardımsever melekler idi onlar, (belli ki iyi birer aile terbiyesi almislar) manen yanımda olduklarını hissettirdiler. Sanki ailemden biri gibi yakın davranarak, hayatın kıymetli olduğunu bana hissettirdiler, o kadar motive ettiler ki onlar sayesinde moralim hep yüksek oldu.Yarım saatte-bir saatte hep kontrole geldiler. Öyle bir ana geldi ki, butona basacak mecalim kalmadı, nefesim kesildi, hemşire deskinden Dört Oda ileride olmama rağmen, gecenin 04.00 ünde, nefes alamama ve hırıltı sesime koşup gelen, kocaman Yürekli melekti onlar, beni hayata döndürdüler… Doktorum döndü Hanım’ın uyguladigi, tavsiye ve tedavi ile hayatta kaldım hakki ödenmez, ama bunun yanında, covid-19 servis hemşireleri, Meryem, Gülüm, Fatma, Fatmanur, Tuğba ve Ebru hanımlar ile devamlı ilgi ve desteğiyle yanımda olan Emine Hanım’a ne kadar teşekkür etsem azdır. Umarım hayatlarında hep böyle kalırlar, daha iyi yerlerde daha iyi maaslarla daha iyi pozisyonlarda çalışırlar, özel sektörde az maaşla çalışıldığı herkesin malumu. MİNNETTARIM … 🙏
Azra Benli – 5 ay önce
Öncelikle şunu söyleyebilirim ki yazılan yorumlara inanamadım deneyimimi şöyle anlata bilirim kardeşimin rahatsızlığı için otelimizden hastaneye gitmek istediğimizi söyledik onlarda bize hatanenenin transfer aracını çagırdılar 20 dk da araç geldi hastanenin misyonu daha aracın şöföründen başlıyor okadar güleryüzlü davranıyorlarki anlatamam keza yine hastanadede aynı şekilde herkes yardımcı olmaya çalışıyor işimiz bitincede tekrardan otelinize bıraktılar hiç beklemedik biz memnun olduk herşey için teşekkürler. First of all, I can say that I couldn’t believe the comments, I can explain my experience as follows. We said that we wanted to go to the hospital from our hotel for my brother’s illness, and they called us the transfer vehicle of the hospital. The vehicle arrived in 20 minutes. The mission of the hospital starts with the driver of the vehicle, they are so friendly that I can’t explain it, likewise, everyone is trying to help us in the hospital. when it was over, they left you at your hotel again, we didn’t wait at all, we became thank you for everything
Dilek Karatas – 5 ay önce
Yurtdışından Otel Luna Blanka ya Tatile geldik ve çocuklara dönüş için PCR test yaptırdık. Otel Luna Blanka ya gelen hastane personelinizden test için ödediğimiz 34 Euro nun Makbuzunu istemiştim ancak personeliniz bana Test sonucu e Mail olarak gönderileceğini belirti. Zaten pekte inandırıcı gelmemişti ve öylede oldu. Ne yazık ki iki defa mail ile ricada bulundum kimse dönmedi..
Erkan BOZ – 5 ay önce
İçinde doktor kalmayan. Mevcuttaki doktorlarıda burnundan kıl aldırmayan, kısacası acile serum taktırmak dışında kapısından içeri girmemesi gereken bir hastane. Hastanedeki doktor covid prosedürünün nasıl işlediğini bile benim şehir dışından bulduğum doktordan öğrenecek kadar kapasitesiz, ilgisiz. Siz siz olun uzak durun aman aman.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir