Özel Karşıyaka Göz Hastanesi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yalı, Caher Dudayev Blv No:71, 35550 Karşıyaka/İzmir

Telefon: +90 232 362 54 54

Hizmet Saatleri: pazar, kapalı- cumartesi, 09.00-18.00- hafta içi, 09.00-18.00

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Mustafa ÇAKMAK- 
üç hafta önce
Eşimin sağ göz Katarakt ameliyatını yapan ,Sayın Prof. Dr. Esin Başer hanımefendi başta olmak üzere, Prof Dr. Göktuğ beyefendi ve Halkla ilişkiler uzmanı Aysun hanımefendi ve tüm çalışanlara ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.Saygılar sevgiler. İyi ki varsınız.
Erol Bucak- üç hafta önce
Hastaya saygı yok bidaha asla gitmem sıranız10 dk 20dk içerideki hastadan dolayı uzayabilir ama hasta çıktıktan sonra sıra sizde olmasına rağmen doktorun telefonla konuşması ve sizi bekletmesi hiç etik değil insana saygı olmalı herşeyden önce…
Emel Dedeoğlu- üç hafta önce
En iyi doktor için gittiğim yerden bütün ölçümlere rağmen Esin hocamızın hastaya yaklaşımını hiç beğenmedim.
gökhan önem- beş ay önce
Üst göz kapağı ile ilgili ameliyat oldum . Fiyat olarak kendi dalında ve kendi kulvarında uygun sayılabilir. Göksel bey tarafından operasyon oldum. Ancak ameliyat 1 ay sonrası sol göz kapağımın dış birleşme yerinde bir potluk (birleşmede çıkıntı) oluştu. Doktor , biraz daha geçmesi durumdan daha iyi olacağı , düzelmezse küçük bir opreasyon ile tekrar düzeltilebileceğini iletti. 1 ay daha sonrası kontrolde potluk devam edince , doktor ; bu duruma müdahale ederiz ancak düzelmeyebilir , hatta bu durumundan bile kötü olabilir dedi. Açıkçası memnun olmadığımı belirtirim.
Bayer Umutay- bir ay önce
İlk kez uğradım.doktorlarını bilmiyorum ama aşağıda resepsionun ilgisi sayesinde ne ben ne de yakınlarım o hastanenin kapısından girmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir