Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bostanlı, Caher Dudayev Blv No:175, 35590 Karşıyaka/İzmir

Telefon: +90 232 241 10 00

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi YOL TARİFİ

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
F. Bülent Apaydin-
iki hafta önce
Acil serviste 1.5 saat bekledik sıramız geldi içeri girdik an itibarıyla yaklaşık bir saattir de burda bekliyoruz. Acilde tek hekim görev yapıyor. Durum içler acısı. Kendinize özel hastane falan demeyin hatta hiç hastane demeyin.
Çiğdem PARLAK AYGÜN- iki ay önce
Korkunç bir operatör hizmeti var ulasabilene aşkolsun. İlk siradasiniz deyip 2 dakika bekleme süresi veriyor ve 15 dakika bekleyip pes ediyorum. Tavsiye üzerine gitmek istediğim doktor var yoksa önünden gecmem yani. Randevu alabilmek için hastanede nöbet tutmak lazım galiba 😡
Kaan Kocaay- iki ay önce
Kalp ritim bozukluğumdan dolayı evime yakın diye gitmiştim gitmez olaydım. Suriyeli yada Iraklı bir doktor ilgilendi ilk önce tansiyonum yüksek diye damar yolundan ilaç verdi bu sefer de tansiyon um düşüp bayılmışım. Bu arada damar yolumu açarken kanatan acemi hemşire ye birşey demiyorum. Ben orada yatarken doktor ile diğer sağlık çalışanı da sevgiliydiler sanırım konuşmalarına şahit oldum. Hayatımda böyle bir lakayit hastane çalışanları görmedim. Daha sonra başka bir hastaneye gidip hallettim. Şubat 2019 yılında yaşadığım bir olaydı.
Cansu Hazal Aktürk- üç ay önce
Psikiyatri randevularında seans süresi 30 dk dendi ama doktorla ilk görüşmem olmasına rağmen tam olarak 6 dk sürdü görüşme.bunun 2 dk’sı da doktorun bilgisayara bir şeyler yazmasıyla geçti.bir sürü para verip böyle bi hizmet alacağınıza devlet hastanesinde psikiyatri servisine gidin daha çok ilgilenirler.
Filiz Mercan- altı ay önce
Acilden giris yaptiktan kisa bir sure sonra siramiz geldi. Zaten yogunluk yoktu, COVID hastalarinin yogunlugu gibi bir yoktu. Hastane temizdi. Doktor Belkan Bey, cok ilgili ve guleryuzlu bir doktor. Gerekli tetkieri detaylica yapip sizinle de anlayabileceginiz sekilde anlatiyor. Kendisine cok tesekkur ederim 🦋

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir