Özel Kent Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Kent Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Ataşehir, 8229/1. Sk. No:56, 35630 Çiğli/İzmir

Telefon: 0850 222 5368

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Kent Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Kent Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Zeynep Emre Erdogdu-
iki hafta önce
Keşke sıfır yıldız verilebilseydi. Burası bir hastane değil Ticarethanedir. Oğlum havale geçirdi. Acilden giriş yaptık. Oğluma bakan doktorun acil doktoru olmadığını ödeme sırasında öğrendik. özel sağlık sigortamız vardı ve bize hiçbir bilgilendirme yapmadan bir sürü test yapmışlar. Hasta bilgilendirme formunu imzalamadığım halde bilgim varmış gibi Anadolu Sigorta’dan provizyon almışlar. Hasta çocuğumu arabada bekletmemek için hastaya düşen ödeme kısmını yaptım ama kendilerine dava açmak istiyorum insanlara bilgi vermedikleri ve hastalık durumundan faydalandıkları için. Bu konudan siz de muzdaripseniz birlikte hareket edelim.
elif burcu cetin- iki gün önce
20 Şubat gecesi 11 aylık bebeğimizin ateş, titreme ve kusma şikayetleri ile acil polikliniğine gece 5 de gittik çocuk doktoru olan beyfendi 2 dk süren muayenesinden sonra olur öyle ateşlenince kusma, titremesi iyidir atmış ateşi gibi sözlerle bizi hiç bi müdahale yapmadan geri gönderdi. Çocuk neden ateşlendi neden küstü niye sıtma olup tirtir titredi bunların cevabı yok.. Ve bu muayene için dörtyüz küsür lira ücret ödedik… parasında asla değilim çocuğumun canı söz konusuyken ancak bu şekilde bir muayene ve hiç bi müdahale yapılmadan geri gönderilmek asla kabul edilemez ! Tek yıldız bile fazla..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir