Dikili Devlet Hastanesi İzmir’in Dikili ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Dikili Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Salimbey, Reyhan Sk. No:14, 35980 Dikili/İzmir

Telefon: 444 3 519

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Dikili Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Dikili Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Emine Güven-
dört ay önce
E nabız dan Dikili devlet hastanesi diş polikliğine uzun uğraşlardan sonra randevu aldım.Randevu günü yarım saatlik yoldan polikliğe geldim ,görevli ne için geldiğimi sordu,burda yanlızca ilaç yazılıyor ,başka herhangi bir tedavi uygulanmıyor diye kibarca durumu açıkladı.Peki bu durum sağlık bakanlığı tarafından bilinmiyor mu?,neden randevu veriliyor?,bu kadar hekim sıkıntısı varken orada bulunan hekimler yalnızca ilaç yazmak için mi tutuluyor?Malesef durum bu çok üzücü
umut ak 45 79- altı ay önce
Aşı yaptırmak için mutlaka 184 arayıp randevu alıp öyle gidin. Randevusuz aşı yapmıyorlar. Kapıda 6 kişi olunca topluca aşı için içeri alınıyor.
Ömer Dikayak- altı ay önce
Covit asi sı icin yazlıkta oldugum icin candarli dan bu hastaneye ilk defa gittim ama sayin saglik bakanimizin acikladigi gibi calısma yok 04.08.2021 tarihine aşı olmadigi icin eşime 05.08.2021 tarihine bana ise 07.08.tar.rendavu verildi eşimin aşi rehdavusuna gittik bende aşımı olmak istedim aşı sınırli siz aşı tarihinde gelindendi aşı randavu saatı 16.00 da bizi 17.00 işlem yapildı ben de aşı randavumu iptal ettim bunun mabeli kimin
Ayşe Başak BAYRAKTAROĞLU- altı ay önce
Acil inanilmaz ilgisiz 38 atesli 75 yasindaki babami geri gonderdiler ; kan testi yok, pcr testi yok coldaway yazip yolladilar. İnatci atesle evde bir bilinmezlikle savasmak zorunda kaldik.
Sebahattin Özkahraman- yedi ay önce
Torunumun rahatsızlığından dolayı gittim 10 dakikada bütün işlerim bitti ve hastaneden ayrıldım. Çocuk doktoru hanımefendi çok kibar ve ilgili idi. Hastane personeli pandemi kuralları konusunda pek dikkatli değil kurallara uymayanları uyarmıyorlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir