Şifa Üniversitesi Bornova Eğitim Araştırma Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Şifa Üniversitesi Bornova Eğitim Araştırma Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik, Sanayi Cd. No:7, 35100 Bornova/İzmir

Telefon: +90 232 343 44 45

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Şifa Üniversitesi Bornova Eğitim Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ

Şifa Üniversitesi Bornova Eğitim Araştırma Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
İlker Uçarer-
dokuz ay önce
İnternet üzerinde bulunan telefon numarası kreatif sanatlar diye bir yer çıkıyor. Hiç mi kontrol edilmiyor, düzeltilmiyor. Hastane burası!
Serdar Öztürk- on bir ay önce
İyi, temiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir