Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Ergene, 456. Sk. No:4, 35040 Bornova/İzmir

Telefon: +90 232 374 57 18

Hizmet Saatleri: hafta sonu, kapalı- hafta içi, 08.00-17.00

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği YOL TARİFİ

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
Berna Çoşkun-
üç hafta önce 
3 aydır fizik tedavi sırası bekliyorum, 4 defa arayıp ağrım var dememe rağmen hala çağıran yok az daha çağırmazlarsa şikayet edicem böyle bir sorumsuzluk olamaz.
Emre Çakır- üç ay önce
Kuduz asisi olmaya gittim yardimci olmadilar. Sigortam olmasina ragmen sistemlerinde bulamadilar ve toplum sagligini ilgilendiren bir hastalik olmasina ragmen ilgilenmediler.
Emel Namal- üç ay önce
O kadar sıra alıp randevuyla ugraşmayın gerçekten vasat büyük hastaneye gidin demek için orada maaş aldıklarını düşünüyorum.
Mehmet Kucukyumuk- iki hafta önce
Hastanenin çalışma saatlerini merak ediyorum.vergi dairesi veznesi gibi 16:00 da kapanıyor…
ibrahim ALKAN- altı ay önce
Torpille alınmış personellerle dolu hastane. Kimsenin kimseden haberi yok. Başım ağrıyor diye gidip bacağınızı kesebilirler maazallah. Yolunuz düşmez inşallah. Geçmiş olsun.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir